що вам потрібно знати про покупку будинку страхування

Страховий Дім є велика витрата, але це також дуже важливо для вашого фінансового благополуччя. Правильно підібрані політика дасть вам душевний спокій і фінансовий захист.

Приступаючи до роботи

Ви не можете купити будинок без придбання страхового дому, і є вагомі причини для цього. Якщо ви взяли кредит будинку без страховки, вам доведеться погасити кредит ні на що. Наприклад, якщо ваш будинок згорів, ви все одно повинні продовжувати робити щомісячні плати за частину вашого кредиту тридцять рік. Якщо у вас є страховка, вони будуть платити вам вартість вашого будинку застраховані, так що ви можете почати все спочатку.

Вибір хорошої страхової компанії

Поки ви дивитеся навколо для кредитора для вашого нового будинку, перевірити їх політики з питань страхування. Деякі банки тільки дозволяють застрахувати з певними компаніями. Інші дозволить Вам вибрати страхову компанію. Тому придивіться до цін! Переконайтеся, що ви не платите занадто багато для вашої страхової тільки, щоб отримати хорошу відсоткову ставку.

Тримайте покриття до дати

Коли ви купуєте будинок, то він буде застрахований на скільки б ви заплатили за це. Але з плином часу його значення зміниться, вгору, якщо пощастить. Постійно пам’ятати про вартість вашого будинку. Переконайтеся, що ви збільшити охоплення, щоб не відставати. Якщо ваш будинок застрахований в недостатній мірі і біда, ви будете тільки бути відшкодовані до покриття суми.

Зрозумійте свою політику

Там, ймовірно, нічого гірше, ніж думати, що ви охоплені, а потім знайти на своїй шкурі, що ви, ні! Існують, як правило винятків у вашій політиці, що, ймовірно, чітко прописано. Якщо ви читали вашу політику, ви будете знати, що покриває, а що ні. Не чекати, поки після подій, щоб дізнатися, що ваш солом’яний дах була не поширюється на вогні. З цього ви не поширюється, якщо ви використовуєте ваш будинок для ділових цілей. Читаючи ваші політики не займе багато часу, і ваша страхова компанія буде мати можливість пояснити деталі. Зрештою, вони є фахівцями!

Зробити стверджує, що розраховувати

Ви можете думати, що ви повинні зробити заявку щоразу вигадує щось, що покрита. Але страхування дійсно призначена для захисту від надзвичайних обставин та надзвичайних ситуацій. Якщо Ви кілька дрібних претензій, ваша страхова компанія буде вважати вас поганим ризиком, і, ймовірно, підняти премій. Тому економте свої претензії на великі речі.

Не забудьте застрахувати своє домашнє майно

Просто тому, що стіни і дах застрахована, не означає, що нічого в них складається. Вам доведеться придбати страховку для вас домашнє майно окремо від вашого будинку страхування. Очевидно, що це гарна ідея, щоб захистити свій будинок і все в ньому. Якщо є вогонь, ви можете втратити все. І злодійство все занадто часто в ці дні. Так що не скупіться на страхування домашнього майна.

Страховий Будинок не повинен бути настільки ж складною, як ракетобудування. Доклавши трохи зусиль, ви знайдете гарне покриття і зрозуміти. Бути поінформованим це кращий спосіб, щоб захистити себе, і своє майно.