що вам потрібно в страхуванні життя

Ви, напевно, вже знаєте, що потрібно страхування життя як частина практично будь-якого фінансового плану. Це, як кажуть, як ви визначаєте, скільки вам потрібно?

Страхування життя є так само, як податки для багатьох людей. Ви знаєте, ви повинні, і, дійсно, доводиться мати справу з ним, але ви дійсно не хочете. Стереотипні агентом зі страхування життя достатньо, щоб змусити будь-якого скулитися. Це, як кажуть, зрозуміти, чому вам потрібно страхування життя і що вам потрібно буде зробити життя набагато простіше, коли мова заходить про його купівлю.

Кращий спосіб думати про страхування життя через концепцію управління ризиками. Які основні ризики для Вас і Вашої родини з фінансової точки зору? Для більшості людей, це раптове відсутність коштів або втрати головний годувальник. Загальні пастки може бути смерть, інвалідність чи великою втратою власності. З першими двома з них, реальною проблемою є раптова втрата коштів, щоб впоратися борги. Якщо ви раптом втратили роботу, як довго ви були б в змозі задовольнити ваші іпотечні та інші рахунки? Для більшості людей, то відповідь не дуже довго.

З управлінням ризиками, ідея полягає у ліквідації катастрофи фінансову ситуацію. Страхування життя є відповіддю. Ідея полягає в тому, що ви платите відносно невелика кількість щорічно уникати поміщати у фінансовому становищі, якщо щось погане трапляється. Ваша родина буде йти через дуже важкі часи, якщо ти помреш в автокатастрофі, але це буде в десять разів гірше, якщо вони турбуються про втрату будинку і так далі. Для управління цим ризиком, ви можете заплатити трохи зараз, щоб уникнути таких проблем у майбутньому. Я заперечую. Ви цього заперечувати. У якийсь момент, однак, ми всі збираємося, щоб скоротати.

При оцінці, що вам потрібно в страхуванні, він допомагає розглянути термінових і середньострокових потреб у першу чергу. Вони будуть потрібні гроші на оплату речі, такі як витрати на поховання, медичні рахунки, щомісячні рахунки або інші непередбачені витрати. На більш проміжних основі, є питання про заставної на будинок, будь-які інші борги, податки, витрати на освіту і так далі. Специфіка залежать виключно від ваших ситуаціях, тому розмовляти з фінансового планування, як правило, розумним кроком.

Далі необхідно визначити довгостроковий дохід вимогам вашої родини. Кращий спосіб зробити це, щоб скласти до вашого загального щомісячного рахунку. Не економте на них. Ви хочете, щоб конкретний перелік витрат, тому у вас є хороший, жорсткий числа працювати. Включають все, від очевидного іпотечного або орендних платежів до піднесеного розваг, витрати та комунальні послуги.

Припустимо, вона становить $ 5000 на місяць. Якщо головний годувальник проходить, де ці гроші буде виходити від і як довго? Як довго ви хочете бути там, щоб гроші на руки? Якщо у вас є діти, які у віці до 10, ви хочете, щоб йти в коледж? Як пережив чоловік збирається платити за коледж? Як ви можете бачити, числа скласти досить швидко. При ціні $ 60 000 на рік, ваш чоловік буде потрібно $ 1,2 млн. доларів в страхуванні життя для покриття основних витрат на проживання протягом 20 років. Це число насправді є низькою, якщо ви вважаєте інфляцію. Додайте до цього вартість відправки дітей до коледжу, і ви дивитеся на малюнку ближче до $ 2000000.

Ключ до покупки страхування життя, щоб з’ясувати, реально, скільки вам потрібно на щомісячній основі і як довго ви хочете, щоб забезпечувати свою сім’ю. Як тільки ви зробите це, прийшов час поговорити з страховим агентом.