що важливо для критичних охоплює хвороба

Критичні страхування є корисним резервного копіювання, щоб у разі захворює. Але двадцять відсотків усіх претензій до нього звернені вниз – це означає, що кожен п’ятий з тих, хто бере з критичних охоплює хвороба не отримує страховий вони платять.

Критичні охоплює хвороба працює в стандартизованої формі: якщо ви повинні захворіти будь-який з перерахованих захворювань описано на вашу політику, ви отримаєте оплату. Багато людей бачать цей вид страхування в якості життєво важливою частиною їх планів на майбутнє, з поважної причини: серйозна хвороба може вплинути на всю сім’ю. Стати тяжкохворих можуть вплинути на вашу здатність працювати, – а також того, щоб платити за медичну допомогу для себе і всіх дітей, вам може знадобитися, щоб перейти від або зміна вашого будинку, або навіть переучуватися на нову роботу в цілому. Висновок з критичних покриття повинне захистити вас від необхідності турбуватися про оплату, що вам потрібно, що дозволяє отримати разом з важливими питаннями – як отримати добре знову.

На жаль, це не завжди працює так, як треба. Деякі страхувальники не змогли розкрити незначних недуг, у минулому, вважаючи їх занадто незначна, щоб згадати. На жаль, їх страхова компанія потім використав цей факт в якості причини, щоб заборонити їх претензії на більш серйозні захворювання. І цей процес є абсолютно законно

Тому що ви не сказали їм про хворобу, страховик має право розірвати кришку ви отримали. Якщо це трапиться з вами, ви потім обличчям Твін тиску боротьби із захворюванням, і той факт, що обережний, розважливий плани, які ви зробили для такого надзвичайного стану, були зірвані. Так які варіанти у вас є в цій ситуації?

Ви могли б взяти на себе страховик до Служби фінансового омбудсмена (ФОС) і оскаржити їх рішення, але деякі люди вважають цю ситуацію занадто багато, щоб впоратися з, а також пов’язаних з їх хворобою, і хто міг звинуватити їх? Але хороша новина в тому, що, якщо ви можете зіткнутися, вони зроблять все можливе, щоб допомогти. Важливо відзначити, що ФОС також працюватиме встановити, чи можна буде сказати, що навмисно ввів в оману страхові компанії, або насправді жертва погано сформульовані або заплутаною форми або страхових пропозицій.

У разі вашої пред’явити позов вашій страхування критичних захворювань, ваш страховик почне ретельну перевірку своїх медичних документів. Викликає тривогу той факт, що немає ніяких обмежень на наскільки далеко вони можуть піти. Не тільки це, але все, що ви не в змозі розкрити потім можуть бути використані для анулювання вашої претензії, але цей пошук не здійснюється, коли політика береться. Не дивно, що деякі люди вважають, що це справа відкриває можливості для зловживань. Чи можете ви пригадати кожен маленький недуга ви коли-небудь мали, від інфекції вуха дитинства непарних нападом головного болю або болю в м’язах?

Неймовірно, але такі речі, як це – не кажучи вже про біль очі, ригідність потиличних м’язів, або депресії були названі страховими компаніями в якості причин відхиливши претензії. Людина, що страждає від раку простати були свої претензії “анульованих” нерозкритою вушна інфекція, і стверджують, жінки була відхилена, тому що вона страждала від депресії раніше в її житті.

Ці тривожні факти. Але важливо пам’ятати, що це крайній кінці спектра – чотири з п’яти людей до цих пір знаходять цей вид страхування функцій по мірі необхідності. Як тільки попередили про небезпеку нерозголошення, ви можете переконатися, що цей показник поліпшується і ви не один з невдалих! Це не може бути підкреслено достатньо, наскільки важливо, щоб прочитати всі дрібним шрифтом. Знайте точно, що Ви – і не є – покупка. І не менш важливо, щоб переконатися, що ви розкрити вашу повну історію здоров’я. Ніколи не намагатися охопити все догори, оскільки це призведе до набагато більше проблем при впливі пізніше. При правильному застосуванні, з правильною політикою, критичні охоплює хвороба дає цінну допомогу і душевний спокій – так воно і мало бути.

Так як же знайти правильну політику для вас? Це варто подивитися онлайн. Інтернет-брокери зможуть тримати вас у курсі останніх угод, і раджу вам незрозуміло на що кожного політика означає для вас. Вони зможуть відповісти на ваші запитання, індивідуальні політики для ваших конкретних потреб, і краще за все, може бути, ви знайдете реальні угоди!