що буде фармацевтичним компаніям обійтися без медичної реформи страхування

Великі компанії, наркотиків, ймовірно, згадувати про дні, коли очолюваний демократами реформу охорони здоров’я здавалася неминучою. Вони не вислизнуло, що законодавство безкарним, він змушений фармацевтичних фірм, щоб заплатити 8 $ млрд. Ціни та знижки на медичне страхування споживачів на свою продукцію. Ця угода було створено з метою скорочення їхніх доходів, принаймні в короткостроковій перспективі. Тим не менш, він обіцяв довести до 30 мільйонів нових споживачів медичного страхування в лоно, а також запропонувати фармацевтичним компаніям віртуальні імунітет від деяких питаннях регулювання. Все, що їм потрібно було публічно заявити про свою підтримку через телевізійну рекламу.

Тепер, Pfizers і Merecks світу стурбовані. Позачергові вибори минулого місяця в штаті Массачусетс перевернули планів галузі. Демократи втратили свої супер-більшість у Сенаті, не даючи їм проштовхування законодавства реформи охорони здоров’я узгоджений раніше. Громадський гнів з приводу закулісних торг між галузями і політиків сприяла опозиції, і угода вдарив з фармацевтичними компаніями торік є прекрасним прикладом цього.

Хоча рецепт фармацевтичної промисловості пропонується на деякі поступки, він також отримав кілька коханої пропозиції уряду. Кілька пропозицій, які б одночасно зменшити витрати на охорону здоров’я і користуватися популярністю у більшості американців, був потенціал, щоб розрізати на їх прибутку. Багато американців, особливо пенсіонери, було придбання наркотиків з таких країн, як Канада – де правил безпеки схожі, але ціни значно нижче. Зробити це технічно незаконно, але деякі політики розглядають формалізацію правових ввезення ліків. Фармацевтичні компанії уникли основних кулі, коли цей варіант був відкладений для того, щоб заручитися їх підтримкою для розширення низька вартість медичного страхування.

Інший варіант спочатку був представлений трохи більш прийнятним. Це дозволить страхування Medicare програма уряду вести переговори про ціни з кожної фармацевтичної компанії. Medicare, ймовірно, мають більше важелів, ніж приватні страхові компанії надавати знижувальний тиск на ціни. Це теж було усунуто адміністрацією Обами. З майбутнім всеосяжний законопроект реформи охорони здоров’я в сумніві, обидві пропозиції можуть повернутися з подвоєною силою.

Фармацевтичні компанії також повинні почати турбуватися про податки на їх офшорних рахунків і холдингів. У 2008 році чотири основних виробників ліків отримали більше 40% своїх доходів від закордонних джерел. Це значне збільшення порівняно з попереднім десятиліттям, який також збігається з польоті відпускаються за рецептом ліків – і індивідуального медичного страхування – витрати. Демократи в Конгресі запевнив їх, що такий податок був на столі, але нового бюджету президента Обами на наступний фінансовий рік поставив його знову.

Прибуток від певних нематеріальні активи, такі як патенти, які проводяться за кордоном будуть піддаватися новим податком. Це положення спрямоване його фармацевтичної промисловості, яка є однією з найбільших галузей промисловості, щоб використовувати податкові притулку в зарубіжних країнах, щоб не платити американські корпоративні податки. В даний час ставка податку на корпорації становить 35%, що є серйозним ударом для фармацевтичних компаній, що прогнозовані нуля податки на цих холдингів. Їхні ціни на акції різко впали в результаті цієї новини.

Насамперед непередбачуваність медичної реформи страхування пройшли по частинах (що виглядає більш імовірним з кожним днем) Боляче фармацевтичних компаній страхування, тому що вони не в змозі планувати і готувати своїх акціонерів. Це час року виборів робить їх становище ще гірше: очорнити фармацевтичні компанії не є значним політичним ризиком, і вписується в нову мудрість, що демократи повинні рухатися повільніше з цього питання. Жменька Республіканці можуть навіть розглядати правил для своїх дефіцит-відновний потенціал, хоча бізнес підвищення податків будь-якого виду, що не дуже популярні з партією.