що буде план медичного страхування реформі зробити для вас прямо зараз

Багато ефекти реформи охорони здоров’я законодавства на розгляді в Конгресі НЕ буде очевидним протягом кількох років. Наприклад, план медичного страхування, валютного ринку і супутніх субсидії з низьким і середнім рівнем доходів фізичних осіб не встановлено на повноту до 2014 року. Тим не менш, американська громадськість просять почати платити за це сьогодні, через різні податки і мандатів. Прихильники вважають, що це коштує інвестицій, які дозволять зменшити незастрахованих населення і призвести до зниження страхових внесків у довгостроковій перспективі, але це важкий пігулка.

Тим не менш, деякі положення будуть мати більш безпосередній вплив. Більш строгі правила на страхові компанії набирають чинності, як тільки президент Обама підписав законопроект як закон. Індивідуальний план медичного страхування, ринок стане більш дружній до споживачів в результаті. Ці правила включають в себе заборону на довговічність або річних лімітів на освітлення, приносячи душевний спокій, щоб ті, хто несвідомо застраховано недостатньо: багато медичні банкрутств, викликаних дорогі методи лікування раку або інших серйозних захворювань. Граничний термін в 1 мільйон доларів спочатку здається щедрою, але в кілька місяців-тривале перебування в лікарні і кілька курсів хіміотерапії і опромінення може парити минуле цього знака. Уряд почне дотримання цієї заборони через шість місяців після законопроекту реформи охорони здоров’я проходить.

Тим часом, ті, з уже існуючими умовами також в удачу. В даний час, знайти план медичного страхування, який охоплюватиме хтось з будь-якими хронічними діагноз – навіть якщо умова є керованим з звичайними ліками – важко або неможливо, якщо вони не мають доступу до страхування за місцем роботи або члена сім’ї. Незалежно від того, законодавство закінчує схожий більше Палати представників чи іншої версії сенату, пошук відповідного плану буде легше. Для молодих людей з коледжу, багато з яких мають доходи занадто низькі, щоб дозволити собі індивідуальний план медичного страхування та / або відсутність повної зайнятості з страхових виплат, то, що вони зможуть продовжувати своє покриття за планом батьків для тривалого періоду часу також обнадійливими. Залежно від версії робить остаточний варіант, вони можуть залишитися на цих планах, поки вони не є або 26 або 27 років.

Інший негайно ефективне обмеження на галузь медичного страхування, пов’язані з адміністративними витратами. Генеральний директор зарплати, доходів акціонерів, і роздутий корпоративної інфраструктури в значній мірі винен у збільшенні вартості план медичного страхування. Положення в законопроект реформи охорони здоров’я вимагає, щоб страховики витрачають 80-85% від премій, які вони збирають на медичне обслуговування, на відміну від інших витрат. Залишається сподіватися, що таке регулювання буде або знизити страхові внески здоров’я плану або підвищення якості медичної допомоги в окремо взятому ринку медичного страхування. Скептики стверджують, що це змусить деяких страхових компаній з ринку, і залишають багато напризволяще перед регульованих ринках обміну і працює.

Незастрахованих отримали багато уваги в дискусії з приводу реформи охорони здоров’я. Хоча основна частина програми повинна надати їм план медичного страхування буде потрібно час, щоб створити, обидві палати Конгресу прийняли заходи до того, що про них піклуються в цей час. У будинку є запропонував створити тимчасову програму страхування для тих, хто не зміг придбати охоплення, так само, як з високим ступенем ризику страхові пули в багатьох державах. Тим часом, Сенат виділив $ 5 млрд для іншого тимчасового програми для незастрахованих осіб з вже існуючими умовами. Хоча колишній набирає чинності негайно, остання набуває чинності тільки через 90 днів після законопроект буде прийнятий. Цілком імовірно, що деякі форми допомоги виживе переговорах про остаточний.