що андеррайтингу і чому це впливає на вас

Якщо у вас був страховий поліс відмінено з інших причин, ніж не платити вашої премії, ви, можливо, бачили фразу “Андеррайтинг Причини” в якості причини для скасування. Тільки те, що андеррайтинг і чому воно викликає вашу політику скасувати?

Говорячи простою мовою, андеррайтинг – коли воно застосовується до страхування – це процес визначення того ризику (а саме ти) до страхового, і якщо так, прийняття рішення про відповідну премії (вартості). За двома основними лініями особистої політики (авто і домовласників) цього процесу багато в чому зумовлюється керівників. Премії встановлюються актуаріїв (ubërmathmaticians) на основі минулого (і прогнозованих) історія втрат для класів ризику.

“Клас” може бути вік, стать і сімейний стан водія транспортного засобу, Рік побудови та будівництво клас будинку або інші подібні однорідної угрупованням. Sub класифікації, такі як водіння записів (досвід водіння, квитки і нещасних випадків), кредитні історії, типів транспортних засобів (спортивні автомобілі, позашляховики і т.д.) і модернізацію будинку, щоб назвати кілька, також можуть вплинути на бажаність ризику.

Повернутися до теми: Ви можете стати жертвою «Андеррайтинг скасування” якщо ваша кредитна історія знизилася останнім часом, записи водіння показує порушення ви не розкривають, або, для домовласників, у вас є батут або високий ризик тварин ( пітбуль, ротвейлер, і т.д.) ви не розкриває. На жаль, відсутність розкриття інформації є головною причиною таких скасувань. Процес відбору, як правило, високим ступенем автоматизації в ці дні так помилок вашого агента майже ніколи не є причиною такого скасування.

Вкрай важливо бути відвертим зі страховим агентом, коли ви купуєте страховку. Ваш агент розмістить вас з найкращим носієм (найбільш покриття для низькі премії) він чи вона може на основі ваших відповідей. Якщо ви не дають реальної картини для агента вони можуть розміщувати вас з поганою компанією для вас (вони не приймають вас взагалі або буде приймати вас, але на набагато більш високою ціною). Як тільки вибір зроблений і початкова премія виплачується, вона стає дорожче для вас або платити додаткові страхові внески або ще гірше, переписати політику. Якщо у вас є для заміни покриття вам буде необхідно надати і додаткові Внесок у той час як коштів, що повертають (якщо такі є) для оригінальної зазвичай займає 30 днів і більше з вами зв’язатися.

Щоб зробити процес покупки страхового максимально безболісно (кожен страждає трохи болю, коли вони повинні купувати страховку) не забудьте надати вашим агентом з повною та достовірною інформацією. Принесіть документи (копії реєстрацій, ліцензій, застав та іпотек, до заяв покриття і т.д.) по мірі можливості. І, в будь-якому разі, обговорювати ваші проблеми і питання з вашим агентом. Ваш агент не тільки продавця, але довіреною радником і джерелом інформації про процес страхування.

Томас О. Грін, ARM був страховим агентом і виконавчої влади протягом 19 років.