що Страхування Будівельні і що воно охоплює

Будівництво включає в себе працівників, транспортних засобів, важкого обладнання, та інші необхідні матеріали, такі як мішки з цементом, пустотілих блоків, сталевих стрижнів і т.д. Будівництво є ризикованою роботою і серйозних травм або смерті працівників або пошкодження майна є спільною проблемою. Так що, якщо ви берете участь в будівельній галузі, це дуже важливо для виконання будівництва страхування. Страхування будівництва є важливим фактором для будівництва професіоналів, включаючи будівельників, власників, підрядників і т.д. Вона буде служити найбільший захист від будь-якої відповідальності, яка може виникнути в ході будівництва.

Непередбачуваний характер будівельної галузі може змусити вас заплатити за тонну збиток в ході будівництва. Страхування будівництва допомагає у висвітленні безлічі можливих питань, які виникають під час будівництва. Вартість страхової премії б у багато разів менше, ніж вартість цих питань. Саме тому багато будівельні компанії вважають будівництво страхування як невід’ємна частина їхнього бюджету будівництва.

Чотири основних напрямки вона охоплює
Страхування будівництва має багато типів політик, що охоплюють широке коло втрат, що виникають в ході будівництва. Будівництво страхування забезпечує покриття будівельних фахівців з вимог, що випливають у зв’язку з різними видами ризиків у вигляді нещасних випадків, крадіжки, пошкодження і травми. Деякі з загальних страхових пакетів будівельні Страхування цивільної відповідальності, страхування відповідальності роботодавців, підрядники всі ризики і страхування від нещасних випадків.

Страхування цивільної відповідальності
Страхування цивільної відповідальності покриває ваш бізнес, коли ви або ваші співробітники призвести до тілесних пошкоджень або смерті для стороннього або пошкодження майна третіх осіб у процесі будівництва. Третя сторона може стверджувати, що вони зазнали збиток через вашу недбалість і судитися вам чи вашій компанії для компенсації і відшкодування збитку. Громадське страхових відповідальності іноді говорять, виконується в сотні тисяч євро. Державна політика страхування відповідальності допоможе вам, піднімаючи вартість позову.

Розглянемо приклад, в якому страхування цивільної відповідальності надає вам кришка. Коли один з ваших співробітників, що працюють на будівельному майданчику, краплі частина обладнання, яке падає на вулиці, поранивши проходить пішохода або пошкодженням майна людини. Він може пред’явити вам позов за халатність ваших співробітників і вимога, що пред’являється вашій фірмі.

Страхування відповідальності роботодавців
Відповідальності роботодавців страховий поліс покриває вас від претензій зі своїми співробітниками, якщо будь-який з них страждає фізичної травми або смерті в процесі будівництва. Страхування цивільної відповідальності покриває ваш бізнес від претензій третіх осіб, де, як страхування відповідальності роботодавців охоплює вас від претензій ваших співробітників.

Наприклад: Якщо працівник працює на верхньому поверсі на будівельному майданчику падає і страждає серйозних травм або вмирає, він або члени його сім’ї можуть претендувати на вашій фірмі. Страхування відповідальності роботодавців може допомогти вам, заплативши претензій працівника.

Підрядники всі ризики
Підрядники всі ризики страхування призначений спеціально для будівельників, власників та підрядників. Ця політика забезпечує прикриття для майна, працював на таких, як новий будинок, який будується. Цей поліс покриває втрату або пошкодження підрядних робіт, матеріалів і навіть устаткування. Наприклад, якщо ви будуєте новий будинок, ви будете охоплені, якщо будь-який з ваших незавершеного пошкоджений. Підрядники страхування від усіх ризиків може включати покриття на виконання підрядних робіт, власний завод, найняли-в рослинних і інструменти працівника використовується для будівництва.

Страхування від нещасних випадків
Страхування від нещасних випадків, які іноді називають страхування від нещасних випадків, забезпечує дохід, якщо ви не в змозі працювати в результаті аварії на будівельному майданчику. Хоча страхування від нещасних випадків не є заміною для вашого повного доходу час, вона буде принаймні зменшити ваші фінансові турботи під час відновлення. Страхування від нещасних випадків дуже корисно для індивідуальних підприємців, ділових партнерів і директорів компаній, як це надзвичайно важко для них, щоб подавати до суду на власну компанію для будь-якої аварії.

Наприклад, ви самостійно зайнятих теслею. Ви порізали руку і не в змозі працювати протягом декількох місяців. Як у вас є особистий кришку аварії, ви отримаєте трохи грошей, щоб виконувати свої фінансові потреби, поки не повернетеся до роботи.

Як нещасні випадки і пошкодження є загальними під час будівельних робіт у більшості сайтів, будівництво страхування, безумовно, важливий актив. Ваш проект будівництва буде набагато безпечніше і безпечно через правильну політику страхування будівництва. Проте, вибір правильної компанії страхування є також дуже важливо. Переконайтеся в тому, що страхова компанія ви вибираєте один відомий і досвідчений у політиці будівництва страхування до прийняття будь-якого рішення.