щорічне страхування подорожей – чи достатньо цього

У теорії річний поліс страхування подорожей звучить чудово, ви платите одноразову плату і всі ваші подорожі покриті протягом наступних 12 місяців. Для більшості стандартних подорожі це прекрасно, але якщо ви глибше вникнути в умови вашого поліса ви можете виявити, рівень покриття не настільки всеосяжним, як на перший погляд.

Сьогодні люди подорожують для широкого кола причин і подорожі страхові поліси доступні для вас еволюціонували, щоб задовольнити більш різноманітними попит на відповідну кришку. Характер вашої подорожі і заходу ви запланували після прибуття тепер мають величезний вплив у визначенні того, який страховий поліс є правильним для вас. У цьому керівництві ми розглянемо, які політики підходити для певних видів поїздок.

Якщо ви плануєте вирушити в зимовий відпустку ви можете розглянути питання про прийняття зимових видів спорту страхування. Цей вид страхування забезпечує покриття для таких заходів, як катання на лижах та сноуборді, що охоплюють як травми і втрати чи шкоду, спортивного обладнання. Менше 60 країн мають взаємну угоду охороні здоров’я з Великобританією і без адекватного покриття зламаною ногою в Швейцарії могла б коштувати близько £ 25,000.

Якщо ваша відпустка, швидше за все, пов’язані з вами брати участь у такі види активного відпочинку, як банджі-джампінг або рафтинг було б доцільно прийняти форму пригод страхування свято. Багато з цих пригод діяльності можуть бути звільнені від традиційної поїздки страховий поліс так не в змозі вивезти відповідні кришки може означати, що ви зіткнулися з пристойним рахунком, якщо щось піде не так. При купівлі страхового активного відпочинку завжди забезпечити вашу запланованих заходів покриваються політики.

Альпінізмом свято іншу діяльність, яка може знадобитися більш потужний політики. Страхування туристів є однією з форм довгострокового страхування, яка може тривати до 18 місяців. Політики також охоплюють вас, коли працюють за кордоном, які можуть знадобитися під час подорожі протягом тривалого періоду часу, особливо для студентів. Якщо взяти страхування туристів важливо, щоб перевірити, що всі країни ви плануєте відвідати покриваються політики, особливо якщо ви їдете в країну, де ваш EHIC карта не дійсна. Також пам’ятайте, що деякі третього світу або розорених війною країнах не можуть бути покриті.

Якщо ваша робота вимагає від вас, щоб їздити за кордон ви повинні розглянути питання про прийняття страхового бізнесу. Цей тип політики може покрити бізнес-обладнання, таких як ноутбуки і КПК, і ділові документи. Деякі політики також покривати транспортні витрати, якщо ви захворіли й інший член персоналу повинен вилетіти і зайняти своє місце. Страхування бізнесу також охоплює вас за тілесні ушкодження і відповідальності, те, що страхування, передбачені вашим роботодавцем не можуть.

Багато стандартні страхові поліси мають верхню межу віку (зазвичай це 65). Як тільки ви порушите це ліміт страхування подорожі може стати дорожчим, як ви зважаєте більш високий ризик. У цій ситуації вам слід звернутися за страхування від постачальників, які спеціалізуються на дешеве страхування подорожей для більш ніж 65 років. Незалежно від вашого віку, якщо у вас є якісь вже існуючі медичні умови дуже важливо, щоб ваша страхова компанія знати перед покупкою страховки. Такий стан може призвести до збільшення вартості вашої політики, але це невелика ціна за те, якщо ви не в змозі оголосити будь-які медичні питання, ваш страховий поліс навряд чи покриє тебе, і це може призвести до великим рахунком для будь-якого медичного лікування.

Як ви можете бачити тип страхування подорожей Вам потрібно дико варіюється залежно від характеру вашої подорожі. На додаток до вибору правильного типу політики також не забудьте перевірити страхування подорожей охоплює всі основи, включаючи медичні витрати, втрата багажу, гроші та паспорти, витрати на репатріацію, скасовані або затриманих рейсів і збитку третім особам.

При пошуку, щоб заощадити гроші на страхування подорожей пам’ятати, що вибір правильної політики так само важливо, і кілька зайвих кілограмів може заощадити вам тисячі.