щоб ваш автомобіль в гараж

Навіть якщо ви купуєте новий автомобіль або своя щось другої сторони, час від часу йому необхідно буде відвідати гараж мати механічний ремонт проводиться. Вибір правильного гараж може бути трохи складною. Якщо ви хочете використовувати франшизу марки або ви повинні піти в невеликих незалежних?

Зазвичай менші незалежні буде пропонувати більш низькі ціни, ніж гучні імена, але якщо робота, необхідна є фахівцем проблема, пов’язана з конкретної марки і моделі автомобіля, то вона, може бути, мудра ідея, щоб піти в гараж дилера, щоб він перевірив.

Якщо вартість є проблемою для вас, то вам слід звернутися за письмову пропозицію або оцінка того, скільки роботи буде. Якщо у вас є це, ви можете вирішити, на яку роботу ви хочете дозволити. Якщо ви пред’явіть дозвіл на конкретну роботу на автомобілі, то в гаражі не повинна завершити будь-який інший роботі без додаткового дозволу.

Якщо подальша робота здійснюється без вашого дозволу, то гараж не має права вимагати оплату за несанкціоновані роботи. Знову ж, краще поставити в письмовій угоді про ціну, узгодженої та роботи, яка буде здійснюватися таким чином, щоб уникнути будь-яких суперечках цих питань на пізніший термін.

Якщо ви незадоволені тим, ремонтні роботи, які проводяться на вашому автомобілі, ви повинні спочатку поговорити з гаражем про ваші проблеми. Ви повинні пам’ятати, що для деяких механічних несправностей повне виправлення може виявитися неможливим. Якщо це так, то ви можете проконсультуватися з вашою компанією автострахування якщо такі були внесені зміни в транспортний засіб, щоб забезпечити ваш страховий поліс залишається в силі.

Якщо у вас є які-небудь питання пояснити в гараж, чому ви не в захваті від своєї роботи і дати їм можливість пояснити, що вони зробили. Ай ремонт роботу, виконану повинна досягти компетентного стандарт, і будь-яких матеріалів, що використовуються повинні бути правильний стандарт і без яких-небудь дефектів. Будь-яка робота, яка проводиться, що є неякісною може означати, що гараж знаходиться в порушення договору або проявив недбалість.

У цих обставинах ви маєте право взяти свою машину в інший гараж, щоб мати роботу виправлені. Оригінальний гараж повинен тоді платити за вартість ремонту своїй роботі. Ви повинні були б переконатися, що у вас є докази, що підтверджують Вашу заяву, що ремонтні роботи проводяться не була несправна, які можуть вимагати консультації експерта.

Дуже часто краще, щоб гараж можливість зафіксувати всі роботи ви не щасливі без додаткової оплати для себе. Але якщо ви не відчуваєте себе комфортно з цим мають інший гараж виправленню роботи є альтернативним варіантом. Якщо ваш автомобіль повертається до вас і ви вважаєте, вона розробила додаткові проблеми, оскільки пройшовши роботу в гараж, знову ви повинні говорити в гараж про проблему в якості першого кроку. Гаражі несуть відповідальність за будь-які додаткові несправності або пошкодження автомобіля, який стався в той час як в їх допомоги.

Однак було б до вас, щоб довести, що це, де пошкодження або несправності. Слід зазначити, що подібних проблем не буває дуже часто, і що більшість людей не задоволені рівнем обслуговування, який забезпечує їх гаражі. Якщо у вас є проблеми з гаражем, то ви повинні висловити вашу стурбованість у той час і пам’ятайте, що у вас є вибір, щоб звернутися до послуг іншої механік.