шість способів, щоб заощадити гроші на страхування автомобіля

Премії за Автострахування можуть бути самими різними залежно від того, що ви отримуєте страхування і яка страхової компанії ви купуєте його від, проте є кілька способів, щоб заощадити гроші, вони перераховані нижче:

колективне страхування

Якщо ви є власником компанії або є співробітником, або навіть в тій чи іншій формі юридичної групи або асоціації ви можете попросити страховими компаніями, щоб дати вам групові знижки, якщо ви принесете досить бізнесу їх шляху. Вони, як правило, пропонують вам знижки залежно від кількості людей в групі, наскільки безпечні ті водії, які вважаються і майбутніх бізнес через групу.

Низькі знижки використання автомобілів

Більшість страхових компаній пропонують знижки на свої премії для водіїв, які не використовують свою машину часто, їх зазвичай ділять на групи залежно від того, скільки миль оцінити їздити на рік. Ця знижка звичайно можуть застосовуватися і до людей, які автопарк, а також.

Отримати новий автомобіль з поліпшеними функціями безпеки

Якщо у вас є автомобіль, який старше 10 років, ви повинні дійсно оновлення до нової моделі, як це закінчиться нам економити вас зовсім небагато грошей на премії. Якщо ваш автомобіль коштує менше 8 разів, що премія, яку ви повинні розглянути можливість покупки нових автомобілів, як це закінчує тим, що не варто в довгостроковій перспективі.

Перевірте в Інтернеті і по магазинах навколо!

Кращий спосіб отримати дешевий страхової занадто магазинах навколо і бути підкованих споживачів, отримати якомога більше ціни цитата, як ви можете і порівняти. З появою інтернету це тепер так легко, швидко і зручно. Переконайтеся, однак, що ви обираєте авторитетної компанією, яка працює в цьому бізнесі вже більше 10 років і фінансово дуже добре, ви можете перевірити цю інформацію в інтернеті, а також їх багато сайтів, рейтинги там, що може допомогти вам у цьому. Ви можете також пройти зареєстрованих агентів, оскільки вони будуть мати швидкий доступ і бачили вашого типу бізнесу і раніше, проте, вони дійсно отримують комісію, щоб продати цей вид страхування, так візьміть все, що вони говорять з невеликою кількістю солі.

Встановіть суму, яку ви платите, коли ви потрапили в аварію вище
Якщо Ви безпечний водій і не потрапляти в аварії часто, або все, що ви повинні просити вашого “франшиза”, буде вище, це призведе до зниження щомісячних / щорічних страхової вартості. Ваша франшиза гроші, які ви платите, коли ви потрапили в аварію і після цього страхова компанія буде платити. Будьте обережні, тому що якщо у вас є аварії, яка стоїть під вашою франшизи ви будете в кінцевому підсумку платити його. Ви можете заощадити до половини на премії, роблячи це, але ви будете, ймовірно, дивлячись на франшизою в $ 1500.

Мати і зберегти хорошу кредитну історію

Коли ви купуєте страхування ви будете платити гроші щомісяця і страхових хочете, щоб переконатися, що вони отримують гроші кожен місяць, ось чому вони будуть пропонувати знижки, щоб люди, які мають найбільш шанс платити. Статистичні дані також показують, що люди, які мають кращі кредитні рейтинги не буде стільки аварій! якщо ви можете в це повірити. Для того щоб отримати хороший кредитний рейтинг і тримати його, оплачувати свої рахунки кожен місяць, і на час і зберегти суму, яку ви позичити якомога менше.