шість порад з пошуку доступного індивідуального медичного страхування

Словами, доступними індивідуального медичного страхування, здавалося б, протиріччя слів. Це особливо вірно сьогодні, як медичного страхування для деяких стали найбільшим рахунок в їхньому житті. На жаль, якщо у вас є серйозні проблеми зі здоров’ям, такі як діабет, або сімейна історія хвороби серця або рак, ваш щомісячний внесок може перевищувати ваш іпотечний платіж.

“Доступне медичне страхування людини”, звичайно, може означати різні речі для різних людей залежно від фінансового становища. Для цілей цієї статті, доступну індивідуального медичного страхування буде означати краще медичне страхування за найменшу кількість грошей, або сума, яка відповідає вашому бюджету.

Є декілька дій, які можна зробити, щоб звести витрати до мінімуму, шість з яких розглядаються наступним чином:

Спочатку виберіть більш високу франшизу. Якщо ви і ваша сім’я, як правило, здорові, ви можете розглянути питання про більш високу франшизи ($ 500 або $ 1000). Вибравши більш високу франшизу, ви можете реалізувати значне скорочення премій. Однак, ви повинні розглянути і, можливо, навіть планувати, можливість того, що ви можете в кінцевому підсумку відповідальність за максимальне франшизи, якщо “немислимо” (серйозна хвороба або травма) відбувається і ви понесете значні медичні витрати.

По-друге, якщо ви можете собі це дозволити, платять страхові внески на рік, або принаймні щоквартально. Ви хочете запитати вашого здоров’я страхового брокера про можливу економію, але ви повинні бути в змозі принаймні, заощадити на збори, які інакше стягується щомісячно. Задаючи ваш брокер просте питання з цього оплати ви можете отримати значну знижку передоплаті.

По-третє, отримати кілька окремих котирування медичного страхування. Не менш трьох рекомендується, але, звичайно, чим більше тим краще. Оскільки індивідуальні ставки медичного страхування регулюються державами, ви будете платити ту ж суму за ту ж саму політику ви купуєте його з вашій місцевій страховий брокер, онлайн-брокера, або страховою компанією. Тим не менше, тільки шляхом аналізу кілька різних планів і цитати пліч-о-пліч, ви дійсно можете отримати розуміння варіанти доступні для вас і їх вартість.

По-четверте, якщо можливо поступити в страховому полісі групи здоров’я. Особи шукає більш доступним медичне страхування може бути отримати право на плані групи, приєднавшись до професійної або торгових асоціацій. Група планує як правило, пропонують більш повне охоплення за нижчою ціною.

По-п’яте, думати довго і важко про купівлю додаткового медичного страхування. Найчастіше, додатковий політика не є необхідним в якості основної політики запропонує адекватну охоплення, і якщо цього не станеться, ви повинні продовжувати в пошуках кращої індивідуальний план медичного страхування.

Шостий, і останній, він повідомив, жити здоровий спосіб життя. Звичайно, існують різні медичні проблеми, які ви не можете бути в змозі контролювати. Тим не менш, є багато речей, які ви можете зробити відразу, що не тільки поліпшить ваше здоров’я, але також приведе до значної економії премій. Наприклад, відмова від куріння, ви можете насолоджуватися значну економію у ваших премій.

Пошук доступного індивідуального медичного страхування, як може здатися марним в ринку страхування здоров’я сьогодні. Однак, розглядаючи радам вище, ви можете виявити, що ви краще зможете знайти якість медичного страхування, який вписується в ваш бюджет.