шість основи автострахування

Авто страхування може бути складним питанням для розуміння і вимагає деякої інсайдерської знання, щоб зробити зображення більш чітким. Але як тільки ви знаєте всі приховані камені і потоки в цих складних водах, ви будете мати можливість отримати кращі цитати і адаптувати ваші політики не переплачуючи. Так ось деякі основні факти з автострахування що вам потрібно знати.

1) Чим більше ви платите тим більше ви отримуєте.
Говорячи про авто страхування, найдорожчі типи покриття є ті, які надасть вам максимальний захист. Наприклад, зіткнення і всеосяжний охоплення спосіб дорожчий, ніж низькому охопленні, оренда відшкодування або допомога на дорогах, але вони застосовуються набагато частіше, ніж необов’язкові типи покриття.

Взяти до відома незастрахованих / недострахуватися автомобіліста охоплення. Цей тип додаткового покриття буде коштувати вам трохи, але допоможе вам заощадити багато особливо щодо зростаючого числа незастрахованих водіїв на дорозі завдяки економічній кризі.

2) Є безліч чинників, які впливають на кінцеву ціну вашої політики. І кожна компанія має свої власні методи використання і оцінки цих факторів. Різні компанії мають свої власні керівні принципи, що стосуються груп водіїв бути застраховані і за якою ціною. Ваша кредитна історія, картку водія та автомобіля є три основні чинники, які впливають на ціни, але з різними компаніями у них буде різною мірою. Наприклад, одна компанія відмовить тобі з цитати, якщо ви подали на банкрутство, а інший запропонує вам політика тільки за вищою ціною.

3) Ціни істотно різнитися між компаніями. Так що це дуже розумно, щоб ходити по магазинах навколо, якщо ви шукаєте гарну угоду. Це тому, що страхові послуги є високо конкурентному ринку багато компаній, що пропонують в значній мірі той же набір функцій, так що єдиний спосіб для залучення клієнтів пропонують більш низькі ціни. Не поспішайте отримання першого політики запропонували, по магазинах навколо і шукати найнижчі ціни на кращі суми покриття.

4) Не допускати витікання вашої політики, це може призвести до більш високих показників у майбутньому. Навіть якщо ви плануєте для перемикання компаній при поточній політиці закінчується не чекати до дати його неактивним, – купити нову політику, перш ніж це відбудеться. Страхові компанії, як правило, вважають ліцензованих водіїв, які не застраховані, як безвідповідальні і, отже, небезпечним. Таким чином, вони стягуються з більш високими преміями.

5) Скористайтеся знижками страхування, коли це можливо. Більшість страхових компаній надають знижки для водіїв, що вжили заходів, щоб знизити свої ризики і поліпшити свої записи, такі як прийняття оборонних курс драйверів, установка протиугінних пристроїв, звертаючи в часі, відстежувати кредитну історію і т.д. Такі знижки можуть забезпечити суттєву економію так що не поспішайте проконсультуватися з вашим страховиком про будь-яких можливих стимулів.

6) модель, рік випуску, марку і об’єм двигуна вашого автомобіля сильно вплинути на ваші страхові тарифи. Чим дорожче ваш автомобіль, тим вищі ваші премії буде. Якщо ви перебуваєте за кермом дешевий старий автомобіль, ніж ви, ймовірно, отримаєте дешевий поліс страхування авто.