шість великих нових резолюцій років – як захистити ваш будинок в цей святковий сезон

шість великих нових резолюцій років

як захистити ваш будинок і ваші речі в цей святковий сезон і в наступному році

1. Перший крок полягає в розгляді вашого страхового поліса. Переконайтеся, що страховий поліс вашого домовласника містить Відновлювальна вартість Переваги для вашого змісту. Це коштує всього кілька додаткових доларів на рік, і це добре стоїть він. Це покриття гарантує, що ви будете бути здоровий на суму насправді варто замінити пошкоджене майно.

2. Коли востаннє ви говорили з вашим страховим агентом і отримав “Перевірити”, щоб переконатися, що ваш охоплення досить прийнятним? Більшість домовласників по страхових і не знають про це.

3. Підготуйте список домашній інвентар зараз – поки у вас є втрати. Увімкніть опис кожного елемента, його віку, вартості заміщення, де придбав, а якщо деталь була подарунком, вказати, коли ви отримали його. Претензії щодо якості рекомендує щорічну зустріч сім’ї, щоб сидіти разом і скласти або оновити, інвентаризація всіх ваших володінь. Для багатьох людей, найкращий час, щоб зробити це на початку кожного року, відразу після свят, коли ви можете мати багато блискучих нові іграшки, електроніка, ювелірні вироби та інші подарунки.

4. Ось простий і цікавий спосіб зробити домашній інвентар використанням відеокамери або відеокамери. Відеозапис вашого будинку зовні і всередині або використовувати фотографії для документування елементів. Перейти кімнату за кімнатою. Будьте впевнені, щоб відкрити ящики і двері в шафах. Переконайтеся, що ви берете відео вашому дворі, двір, господарські будівлі, огорожі, стіни і т.д., особливо якщо ви вклали в обширні озеленення та малих архітектурних форм. Зберігати відео або фотографії на віддаленому місці, як ваш офіс або сейф. Ще краще, завантажте його на електронні системи резервного копіювання. Нехай діти допомагають (або зробіть їх робити всю роботу). Ось кілька порад для цього: Як зробити Інвентаризація Головна Страхування використанням відеокамери або цифрової камери

5. Якщо ви отримали оцінку нерухомості, коли ви купили свій будинок, зробити копію і зберегти його з вашою інформацією інвентаризації вмісту. Оцінка повинна містити план поверху, а також описи підлога, покрівля, стіни, столи та інші предмети прикріплені до вашого будинку. Це критична інформація страхової регулятор буде потрібно, якщо ваш будинок зруйновано або серйозно пошкоджено. Якщо у вас є дорогої модернізації – у приміщенні або на вулиці, вести облік, фотографії та квитанції для тих, а також.

6. Створення плану надзвичайних заходів. Якщо є пожежі, повені, урагану чи іншого стихійного лиха, який буде дбати про домашніх тварин, або захопити важливі документи і фотографії? Якщо у вас є маленькі діти, які будуть піклуватися про них, якщо це необхідно? Якщо сім’я відокремлюється, як ви будете знайти один одного? Якщо ви втратите ваші стільникові телефони, ви знаєте один одного телефонні номери?
Щоб допомогти з підготовкою опис страхування, ви можете завантажити безкоштовно опис таблиці з претензії за якістю управління веб-сайті. Якщо ви використовуєте електронну таблицю, ви можете перевірити за деталей по одному. Це значно заощадити час і допомагає ви пам’ятаєте, щоб включати в себе всі дрібниці, якими ви володієте.

Управління на