шукає недороге медичне страхування котирування

Перші речі першої, захистіть себе

Ніколи, ніколи, ніколи не дозволяйте вашої медичної страховки недійсною. Якщо ваша нова страхова не спадає через або ваш стан здоров’я змінилися ви не можете мати право на подібний охоплення за подібною ціною.

· Уникайте шахрайських страхових планів

Завжди, завжди йдуть з великою відомої компанії. Малий або невідомих страхових компаній, які агресивно боротися за Вас зареєструватися і мають більш низькі показники, ніж зіставні плани великі компанії погано погано знайомий. Вони підписують тисячі людей в доброму здоров’ї потім раптом, коли люди починають пред’явлення вимог страхової компанії починає різко збільшило їх ставки. Клієнти в доброму здоров’ї піти в інше місце, але ті з питаннями охорони здоров’я застрягли. Страхова компанія може продовжувати рости ставки і зниження вигоди залишивши вас застряг між молотом і ковадлом.

Зателефонуйте своєму держав відділу страхування і переконатися, що страховий агент компанії і є законними, і ліцензована у вашому штаті. Більшість шахрайських планів продаються через Інтернет або через пряме клопотання поштою.

Завжди використовуйте чек, грошовий переказ або кредитної картки при покупці поліса, так що у вас є запис про вашу покупку. Ніколи не платите готівкою і уникати прямого вилучення та автоматизованих платежів хоча б на кілька періодів заяві. Ніколи не робіть платежі в агента, тільки в страхову компанію.

Ніколи не тиск з боку “один раз угоди» або «Останній шанс для пропозиції спеціальні заощадження”.

· Знайте, що ваші покупки

Пам’ятайте, що якщо це звучить занадто добре, щоб бути правдою, це ймовірно.

При порівнянні планів в галузі охорони здоров’я, встановіть прапорець “Винятки” в першу чергу. Одна з перших речей, досвідченого агента розглядається в план медичного страхування є список виключень план, або те, що не поширюється. Часто зустрічається дрібним шрифтом, що не поширюється рівною мірою, якщо не більш важливим, ніж те, що є.

Порівняння політики та постачальників є обов’язковим у середній ринковій вартості страхування сьогодні. Використання веб-сайт або агента, який порівнює декількома постачальниками і планів є кращим способом забезпечити ваш отримуєте найкраще політики за правильну ціну, але пам’ятайте, якщо політика значно дешевше, будьте обережні.

· Важливі зауваження інтерес

Куріння різко підняти ціни політиці вашого здоров’я і планів по страхуванню життя.

Блокування в поліс страхування здоров’я, коли ваш молодий допоможе вам забезпечити довгострокову доступний охопленням оскільки отримання медичного страхування, коли ваші старі або вже встановили медичні питання набагато більш складним і дорогим.

Маючи деякі індивідуального медичного страхування набагато краще, ніж нічого взагалі. За відсутності реабілітації переваги ви можете втратити роботу, у свою чергу втратити всі ви працювали.

· Які ваші потреби?

Чи плануєте ви створити сім’ю, і, отже, потребує як материнство і охоплення дітей, в тому числі щеплення? Проблема новонародженого може легко накопичуються $ 200 000 на країнах з розвиненою медичної допомоги. Тому план з вагітності та пологах може знімати до витрат. У цілому, купити найкращі політики ви можете дозволити собі тримати.

Хочете, щоб ваш офіс і / або відвідання лікарні включені в страхове покриття? Чи потрібно вам покриття для рецептів? Будьте впевнені, щоб розглянути ваші поточні і майбутні потреби при покупці страховки.

Не впізнати про медичне страхування, поки ви не повністю оцінено вашого теперішнього і минулого захворювань. Індивідуальна медична страхова компанія може відмовитися, щоб покрити ваші умови, або вони можуть накачати нормальні ставки страхових внесків.

Якщо у вас є серйозні проблеми зі здоров’ям ви можете спробувати, щоб переконатися, Blue Cross будуть страхувати вас, тримайте свій нинішній охоплення на місці, якщо у них є 180 + – день затримки для вже існуючих умов.

· Як тарифна політика бути скорегована, щоб бути більш доступним

Перевірте, щоб бачити, скільки знизити премію буде, якщо ви виберете для великих медичних план з $ 1000, $ 2500 або навіть $ 5000 франшизи.

Нещодавно я перейшов від страхової план з франшизою $ 1000 плюс 50% доплати до $ 3500 і $ 30 доплати за відвідування офісу. До 1500 франшизу тільки з 3 відвідування офісу заплатив за на рік. Я рідко звертаються до лікаря так доводиться платити за мої відвідування собі не коштуватиме мені багато, і моя політика була менше $ 400 на квартал, істотно краще для мене на $ 1600 на рік економії.

Примітка: не всі індивідуальні поліси медичного страхування основних медичних планів. Деякі лікарняні плани з позбавлені пільг, або просто лікарню відшкодування плани, які будуть обмежувати суму, сплачену у день госпіталізації.

Перевірте, якщо у страховика є один тариф для всіх віків, чоловіки і жінки. Деякі індивідуальні плани здоров’я засновувати своє ставки за віком, з самками отримувати більш низькі ставки в певному віці, і чоловіки отримують більш високі ставки.

Отримати різні цитати з різних страхових компаній для того, щоб зробити ваше краще рішення. Порівнюючи компаній, ви можете заощадити гроші і знайти велику плани з встановленими виплатами. Переконайтеся, що ви порівнюєте яблука з яблуками, так як ціни і охоплення на різних планах буде змінюватися.

· Є кілька типів планів в галузі охорони здоров’я, доступних для вибору

Завжди намагайтеся придбати Основні план медичного страхування. Більшість великих медичних планів буде платити до $ 2 млн і більше в житті вигоди.

Є великі медичні плани, які дозволяють вам налаштувати охоплення і вийти за рамки бюджету. Планів медичного страхування, які охоплюють всі основи гнучких і доступних. Ви можете вибрати покриття і франшизи суму, яку ви хочете.

Виїзд HMO (Health організації з технічного обслуговування) остерігайтеся, хоча, ОПЗ є важкою і стійкою, ви, можливо, доведеться просити, щоб отримати направлення схвалений, навіть якщо ваш лікар наполягає на ньому. Плюс ви обираєте лікаря з їхнього списку і використовувати тільки певні лікарні, коли це необхідно.

ППО (Організація бажаних постачальників) забезпечує велику гнучкість за вищою ціною.

POS (Point Of Service), HSA (медичні ощадні рахунки, також відомі як MSA-медичного ощадного рахунку), і традиційні відшкодування, яке стає все менше, оскільки це більш дорогий, ніж інші плани. Ретельно порівняйте плюси і мінуси кожного плану, а також розглянути, який буде більш корисним для вас.

Один план, який швидко набирає популярність є (HDHP) Висока франшиза плану в галузі охорони здоров’я. Серйозне медичне покриття надається з цим типом плану. Цей тип плану Особливості більш високі франшизи, ніж інші види медичного страхування і забезпечує покриття для серйозної травми і хвороби. Регулярне відвідування лікаря та іспити можуть бути включені для так дешево, як $ 19 на місяць з цим планом.

Як і в ОПЗ, ПФО і POS HDHP використовує мережу лікарів і лікарень, щоб забезпечити повну медичну допомогу і вигоди для всіх учасників змагань. Ці мережі дуже великі і є провайдери, де б ви не жили в Америці. Знижку на обслуговування медичної віддається членам HDHP плану дозволяє Вам і Вашій страховій компанії скоротити витрати на медичне обслуговування, яке підтримує Ваш премії нижче.

Багато змінні можливо з планом HDHP здоров’ям, таких як висока франшиза, гнучка катастрофічних меж, співстрахування, доплат, профілактичної допомоги, і рецепти. Щомісячна економія премія може бути дуже істотною, так що не забудьте звернути увагу на високу франшизу плані здоров’я перш ніж ви вирішите купити новий поліс страхування здоров’я.

Кілька цитат страхування доступні для тих, хто живе в кожному з наступних станів, Алабама AL, AK Аляска, Аризона Арізона, Арканзас AR, Каліфорнія Каліфорнія, Колорадо CO, Коннектикут Коннектикут, Делавер DE, Округ Колумбія DC, Флорида FL, GA Грузії, H Гаваї, Айдахо ID, штат Іллінойс Іллінойс, Індіана Індіана, Айова І.А., KS Канзас, Кентуккі Кентуккі, Луїзіана Лос-Анджелесі, штат Мен Мен, Меріленд MD, MA Массачусетс, Мічиган Мічиган, Міннесота Міннесота, Міссісіпі MS, Міссурі MO, MT Монтана, Небраска NE , штат Невада Невада, Нью-Гемпшир Нью-Гемпшір, Нью-Джерсі Нью-Джерсі, Нью-Мексико Нью-Мексико, Нью-Йорк Нью-Йорк, Північна Кароліна Північна Кароліна, Північна Дакота Північна Дакота, Огайо Огайо, Оклахома ОК, штат Орегон OR, штат Пенсільванія, Пенсільванія, Род-Айленд Род-Айленд, Південна Кароліна, Південна Дакота, TN Теннессі, Техас TX, UT Юта, Вермонт VT, Вірджинія В.А., Вашингтон Вашингтон, Західна Вірджинія WV, штат Вісконсін Вісконсін і Вайомінг Вайомінг … Порівняйте та заощаджуйте!