шукати недорогі, але всеосяжний план медичного обслуговування

Премії, які є регулярні навантаження на кишені, з невпевненістю і надією, що вам не потрібно використовувати покриття будь-коли, і колосальні витрати на медичне обслуговування, якщо захворіє і не має ніякого освітлення на всіх – у кожному разі навантаження на кишенях. Але чи є золота середина??

Дешеві медичного страхування цілком може бути рішенням. Почнемо з того, що вони коштують недорого і, отже, легко на кишенях і, по-друге, і, можливо, найголовніше, вони забезпечують повне охоплення. Єдина перешкода-потрібно вибирати ретельно. План, який буде вибрали, витрати повинні бути охоплені, франшизи та премії – правильне поєднання всіх цих варіантів призведе до дешевих плані здоров’я.

Важливо відзначити тут, що вибір не означає шкоди для будь-чого. Це відноситься тільки до воліють ті послуги, які як очікується, і залишаючи ті, які вважаються непотрібними. Наприклад, не платити більше за материнства витрат, коли немає такого немає планів в найближчому майбутньому було б поганою ідеєю.

Аналогічним чином, якщо один задоволений лікарі доступні в мережі, немає необхідності платити більше за більш гнучкий план, який дозволяє вам йти консультації медичних працівників за межами мережі.

Керовані плани охорони здоров’я є найкращим прикладом дешевих страхових полісів. Плани такі як ОПЗ і ПОС зосередитися на наданні первинної медичної допомоги, так що пацієнт не повинен платити більше, коли захворювання діагностується на більш пізньому етапі і виріс у велику небезпеку для здоров’я. Ці плани не є гнучкими за, говорять, але вони охоплюють всі основні медичні потреби людини.

Існує ще один спосіб, щоб отримати економічно ефективний медичний план, і це повинно піти на більш високу франшизу. Плани з більш високі франшизи, як правило, набагато дешевше, ніж інші. Але якщо одержувач може в кінцевому підсумку платити більше, якщо він захворіє.

Один з найпростіших способів отримати дешеві медичного страхування передбачається направити на покриття. Тому що вартість поділяється і роботодавець теж фішки з часткою страхових внесків, він виявляється більш низькими цінами, ніж дешеві, але індивідуальними планами. Тут перевага в тому, що не треба йти на компроміс або послуг. Насправді певні додаткові послуги, такі як охорона здоров’я реабілітації наркоманів і алкоголіків доступні для людей, що йдуть в групі для покриття.

Ключ до отримання дешевих плані здоров’я, щоб зрозуміти, що це не синонім недостатнє охоплення. Швидше, недорогий страхування охоплює всі основні медичні послуги, що хтось часто потрібно. Економічно ефективні медичні поліси тільки триматися подалі від фантазії і незвичайні медичні послуги, які звичайна людина не потрібно буде в його житті.

Але отримати захопився тільки ціна буде тільки в кінцевому підсумку у катастрофі. Не всі страхові плани, які стверджують, що насправді дешеві кишенькового. Там можуть бути приховані витрати або може бути основною послуги не покриваються. Або може бути, хоча вони дешеві, вони не годяться для медичних потреб. Тому важливо, щоб перевірити, дешеві плани, перш ніж, нарешті, одна фокусується на угоду.