шукати кращу ціну страхування автомобіля

Автомобільні покупці часто розтягнути себе у фінансовому відношенні, щоб отримати їх в машину своєї мрії. Вони розміщують так багато уваги на фінансування покупки автомобіля вони забувають, що також страхування також може бути фінансово зливу перспектива.

Після того як ви придбали автомобіль ви можете бути здивовані тим, наскільки страхова коштуватиме щороку. В ідеалі, було б краще, якби ви могли зменшити ваші витрати автострахування і як такий зробити володіє вашого нового автомобіля ще більш солодким. Не будучи турботи про стан задовольнити вимоги вашого авто страхової виплати. Нижче наведені деякі ідеї, які допоможуть вам контролювати суму, яку ви платите за автострахування.

Правило номер один буде шукати на ринку для вашого авто страхування. Половина страхового року авто кришка може бути кращим варіантом; Роблячи це дасть вам можливість шукати дешеві авто страхування цитатою двічі замість одного, кожен рік. Замість того, щоб чекати повні 12 місяців занадто ймовірно, також знизити страхові внески.

Виїзд премій в Інтернеті може бути корисним для даючи вам загальне уявлення про рівень, але ці цитати повинні використовуватися лише як орієнтир. Причиною цього є те, що ці цитати залежати від різних факторів, і інформація, яка не може забезпечити через електронну форму. Тому, коли справа доходить до кінцевого цитати ви будете часто знаходити, що премія насправді буде значно вище.

Потреба в пошуку кращих пропозицій настійно рекомендується, економія в $ 150 до $ 25 не є рідкістю. Вища виплатах може бути ще один корисний інструмент для зниження вашої премії. Багато автовласників ухиляються від цієї практики, тому що вони відчувають, що вони повинні мати стверджують, що вони, можливо, доведеться виплатити значну суму з власного гаманця.

Хоча це право, слід порівнювати з можливої ​​економії, що більш високою франшизи може запропонувати. Незначних аварій набагато більш поширені, ніж реальна Smash, а потім, ваші франшизи, ймовірно, не зможе зберегти вас гроші. Оскільки вартість ремонту цілком може бути нижче навіть обов’язкова франшиза зажадали страхової компанії Ви можете знайти, це може бути кращим варіантом, щоб збільшити ваші франшизи до $ 500 або $ 750, таким чином значно скоротити суму, яку ви будете платити на місяць. Не обов’язково підвищує ризик того, щоб ви коли-небудь доведеться виплатити велику виплату грошових коштів.

Погашення страхової компанії план, як правило, раз на місяць, це спосіб, яким більшість споживачів буде погашати вартість авто insurancce. Це може бути хорошим способом для розповсюдження платежів по всьому році. На жаль, цей сервіс не приходить безкоштовно, а страховики будуть стягувати додаткову три для служби. Ця плата, ймовірно, потрапляють в $ 5 до $ 8 на місяць діапазону, але майте на увазі, якщо ви можете дозволити собі платити кожен 6 або 12 місяців наперед, що буде представляти собою економію до $ 100 на рік.

Так званий «багатоканальний страхування» може бути інша корисна опція для зменшення загального ви платите за свій автострахування. Багатоканальний страхування є химерний термін, який означає, що ви купуєте всі ваші страхові потреби від однієї компанії.

Додаючи як ваше будівлю і авто страхування разом цілком можливо, що ви могли б отримати знижку 15% без особливих проблем. Це можна перекласти як значну економію, коли ви думаєте, скільки вашого авто та будівельні витрати на страхування на рік.

Багато страхових загортачами шукаєте гарну якість, яке водії знизити ризик того, щоб платити за непотрібні претензії аварії. Якщо у вас є хороша запис водіння, ви можете виявити, що страхові компанії можуть винагородити вас за те, що безпечним водієм, даючи суттєву знижку на вашу премію.

Так що якщо вам вдалося уникнути нещасних випадків і автомобільних судимості за певний період часу ваш страховик може бути більш привітним, і готові вести переговори, ніж якщо б ви недавно зробили претензій автострахування.