штормову погоду вперед, перевірити домашнє страхування

Коли сонце світить, і дітлахи з жабник, зимові шторми далекі від думок більшості людей. Не тільки взимку, або, як у серпні бурі кілька років тому викликав абсолютне спустошення. Може бути, це час, щоб перетворити свої думки на деякі експлуатаційні властивості, в той час як сонце ще світить.

Основні небезпеки падіння дерев, вільні сланці дахом і цегляної кладки, так як вони можуть призвести до пошкодження як для машин і пішоходів. Черепиця може означати, що вода може потрапити у ваш будинок і зробити величезний збиток. До перевірки даху та водостоків регулярно, дрібний ремонт може бути здійснений і багато клопоту збережені. Багато людей не знають, що саме криється в їх політиці будівель – переконатися, що ви не один з них.

Речі повинні бути перевірені на регулярній основі. Просто чистка жолобів означає, що є менше ризик їх отримання заблокований і переповнені. Високі дерева роблять справу в десять разів гірше. Це не особливо приємна робота, але це те, що просто має бути зроблено. У той час як ви перевіряєте дах, щоб побачити, чи є вільні плитки, ви повинні скористатися можливістю, щоб перевірити на наявність тріщин або вказуючи проблем. Перевірте також для гнилі гілки на деревах і переконатися, що кордон стіни і паркани в безпеці.

Страхування будинків, як правило, поширюється на пошкодження у вашому будинку, а також будь-які внутрішні господарські споруди. Шляхи та під’їзних шляхів, як правило, покриті теж.
Хоча умови повені та бурі вказані, може бути, виключно сильні вітри або ненормально важких умовах дощу, які викликають пошкодження не покриваються. Таким чином, постає питання, якщо аномально сильних вітрів призвести до пошкодження, це не буря? Це показує, що ви повинні перевірити вашу політику і бути абсолютно впевненим, що покриває, а що ні. Аварійний кришка має неоціненне значення і добре варто додати, якщо він ще не там.

Кришка Головна надзвичайних коштує дуже мало, щоб додати до типової політики та пропонує велику душевний спокій. Вона охоплює проблеми водопровід, каналізація, опалення і джерело живлення. Це не абсолютне правило кришкою, але як правило, платите встановлену суму по кожному страховому випадку, який охоплюватиме виклик з заряду, плюс вартість двох годин праці та суми до частини і матеріали.

Є багато страхових компаній, що надають цей вид покриття, але ви повинні бути попереджені, що є дуже великі відмінності в термінах. Знову ж, читати дрібний шрифт знову і знову, щоб пересвідчитися, що ви охоплені для ситуацій, які стосуються. Якщо ви були з вашим страховиком протягом деякого часу, ви, можливо, отримали в звичку просто продовження політики щороку. Це помилка, ви не повинні дотримуватися тієї ж старої компанії. Наступного разу ваша політика приходить до оновлення, перевірити опозиції. Ви можете виявити, що ви можете зробити велику економію і навіть поліпшити на обкладинці. Багато компаній надають знижки для нових клієнтів і кращі ціни можна знайти он-лайн. Увійти в систему і знайти незалежний страховий консультант будинку, який дасть вам всю необхідну допомогу вам потрібно знайти праву кришку за справедливою ціною.