штормову погоду б’є рахунки Нової Зеландії страхування житла

Страхові компанії підвищення премій для покриття вартості збитку, викликані поганими бурі у Новій Зеландії. Додавання зашкодить споживачам вже постраждали від зростання цін на продовольство і ціни на бензин, Статистичне управління Нової Зеландії цифри показують вартості житла страхування виріс на 34,2% за останні п’ять років – більш ніж удвічі перевищує рівень інфляції.

Один страховий брокер, Ахмед Анвар, сказав прикладом цього була 111 кв м будинку, який у 2002 році коштував $ 290,26 в рік, щоб застрахувати. Цього року, той же будинок був повторно застраховані на щорічну премію в розмірі $ 325,13 – зростання майже на 35%. За той же період, премія за 360 кв м Будинок пішов від $ 465,76 до $ 697,33, зростання майже на 50%.

AA страхування головний Кріс Кертін сказав збільшення страхових внесків були “абсолютно”, пов’язані з хвилею поганої погоди.

“У нас були Манавату і Бухта Достатку повені, Південний острів снігові бурі, землетрусу і торнадо Гісборн в Таранаки. Крайньої Півночі сильно постраждав від трьох великих повеней у березні минулого року”, пояснив Куртина.

“У нас є принаймні один клієнт в Northland, які мали свої будинки повністю затоплені водою, фіксується все це і повернувся, і це сталося знову.”

Між 2002 і 2007, страхові компанії виплачено $ 406 млн у разі стихійних лих, більш ніж удвічі перевищує $ 174 млн. рахунок між 1996 і 2001 роками.

Пан Куртина сказав, що “повна втрата” претензії, які зроблені, коли весь будинок втратив, стають все більш поширеним явищем. “З 2002 року середня вартість будинку претензій зросла 100%. За той же період вартість премій виріс на 39 відсотків. Але через три-чотири роки, вона повинна бути передана”.

Державна страхова національних продажів і підтримки менеджер Майк Таллі сказав такі фактори, як більш часті Погані погодні умови та зростання витрат на будівництво штовхали вгору вартість. Тим не менш, прес-секретар вежа Страхування Meekan Кевін каже, ріст будівництва і витрати на будівництво мали набагато більше впливу на дому страхових премій, ніж погода.

Страховий брокер, який не хотів назвати сказав страхових компаній пройшли через басейн грошей, які вони триматися осторонь для оплати претензій і намагалися побудувати його знову за рахунок підвищення страхових внесків.

“Ці речі зациклюватися”, сказав він.

Страхування Ради менеджер з корпоративних зв’язків Террі сказав Джордан премій зросла, оскільки компанії прагнули відшкодувати вартість лиха, в той час як з іншого боку, більше людей виймали страхування, а лиха та інші події зробили очевидним значення покривається.

Г-н Джордан конкуренції між провайдерами означало компаній, які найбільше постраждали від поганої погоди претензій не могли дозволити собі підняли ціни занадто швидко. Частка будинку і зміст премії виплачуються в якості претензій зросла з 73% у 2002 році до 83% у 2007 році.

“Якщо додати до того витрат бізнесу для промисловості, які приблизно на 25 відсотків, вони вносять втрати на внутрішньому і утримання будинку.”

Споживчі редактор журналу Девід сказав, що споживачі Naulls постраждав від зростання премій повинні ходити по магазинах навколо. “Там дуже багато варіацій між компаніями навіть в будинки і зміст страхування. Ми дивилися на нього і виявили 35 політиці від 18 компаній і було досить ряд премій.”

Naulls заявив, що очікує премії будуть продовжувати рости, як глобальне потепління подій, пов’язаних з погодою збільшилася.

Торік в страховій галузі виплачено $ 96250000 про стихійні лиха. З них $ 61 млн пішли на претензії з районів Крайньої Півночі повені в липні.