шляхи поліпшення Дуля

Пошук свої кредитні бали неухильно знижується протягом останніх року може бути найменш руйнівним. Хоча можна очікувати, якщо у вас фінансові труднощі останнім часом, ви можете бути здивовані, що низький кредитний рейтинг може бути не зовсім ваша вина.

Fair Isaac вирішила змінити свій FICO бальною системою нещодавно в перший раз за більш ніж 20 років. Як роботодавці скоротили під час цієї похмурої економіки сьогодні, ви можете знайти свої щорічні бонуси підвищує або майже зникли. Кредитна картка компанії активно різання кредитних лімітів і закриття рахунків, щоб зменшити їх ефект в нестабільній економічній ситуації.

Всі ці фактори мають спільний знаменник, коли мова йде про ваших індивідуальних кредитів. Там ви нічого не можете зробити про них, і всі вони можуть негативно вплинути на ваш рахунок кредиту.

Тим не менш, за рахунок поліпшення кредитна оцінка не змінилася занадто багато, і все ще можна дістатися всього за управління своїми грошима відповідально і стерегли свої проблеми кредитного звіту. Так що, звичайно, перший крок, який необхідно зробити, це попросити копію ваших особистих звітів про кредитні операції. Ваше приватне повідомлення доступно в будь-який час з 3 основних кредитних бюро та їх спільне сайті, annualcreditreport.com. Але насправді, є три способи можна реалізувати зараз, щоб поліпшити оцінку FICO і ремонт вашого кредиту без Вашого повідомлення:

поліпшити свою історію платежів

Історія платежів становить приблизно 35% від загального кредитного бали і є основним чинником всі ваші потенційні кредитори будуть аналізувати. Це означає, що ви можете мати довгий список посилань хороший кредит в той час подачі заявки на кредит, а як потенційні кредитори, щоб побачити один або два прострочених платежів на Вашому звіті, є хороші шанси на відмову в найближчому майбутньому. Так, щоб був ваш перший пріоритет, щоб почати платити ці щомісячні рахунки вчасно, якщо не в даний момент. Пам’ятайте, що навіть деякі з ваших комунальні послуги може бути зроблена за допомогою кредитної установ у ці дні, так що ми повинні зосередитися на швидких платежів кожного місяця. Ніякі виправдання.

почати покращувати співвідношення кредитної заборгованості

Ви можете поліпшити свої Дуля майже третина (30%), зберігаючи при цьому тільки суму боргу ви носите невелика кількість у порівнянні з вашими кредитними лімітами. Кредитори хотіли б бачити активне використання кредиту кожен місяць, але в помірних кількостях (від 10% -30% від поточних меж позики). Наприклад, якщо у вас є кредитна карта з $ 1000 межі, використовувати його регулярно, не перевищуючи $ 300 на місяць. Ваші потенційні кредитори хочуть бачити вас часто використовують кредит, але не покладатися на нього, щоб вижити. Так що, якщо ви можете дисциплінувати себе за допомогою кредитних скупо, але часто, ви будете мати більше шансів зберегти ці рахунки відкриті і постійно вдосконалює свою кредитну історію.

почати покращувати свою кредитну історію

Цей останній спосіб поліпшення Дуля щоб трохи шокує, як це не інтуїтивне, як тільки трохи з кредитними та оплачувати рахунки time.Keep його старшого рахунки відкриті. Це правда, а не закривати їх.

Хоча у нас було кілька проблем з ними в минулому, якщо у вас є старий рахунок, який зараз платить негайно, нехай це буде. Закриття старих рахунків масово може допомогти вашій кредитній історії з’являються більш короткі і потім прикро, ваш рахунок кредиту. Так зворушливо.

Ваша особиста кредитна історія складає близько 15% від загального кредитного рейтингу, так воно і заслуговує вашого повного уваги. Коротше кажучи, краще йти вперед і отримати Ваше повідомлення. Потім сісти і зробити обгрунтовані, всеосяжного плану нападу перед самостійним стрибків у кредит ремонт.

Вони працюють, щоб поліпшити оцінку FICO може бути простим або прямо вперед, щоб зробити як це було раніше, але ви можете досягти його за менший час, ніж ви думаєте, якщо ви повні рішучості. І, нарешті, взяти під контроль свої фінанси може бути не тільки корисним і задоволення, але ви будете utlimately успішного життя в цілому, як ви тепер претендувати на будинки та авто кредити дійсно хочете.