шести перевірених рад для забезпечення дешевого автомобіля для teenagers_

Як батько, ви не можете втекти від різкого підвищення цін страхування автомобіля для підлітків. Важливо, щоб одягнути себе зі знанням способів знайти низьку ціну на вашу політику підлітків як тільки вони досягають повноліття, щоб рухатися. Якщо ви до цих пір плутають про те, як більш низькі ставки ваших підлітків, шість нижче поради зможуть допомогти вам.

1. Підніміть франшиз. Франшизи є, скільки ви повинні платити, коли ви робите претензії від вашої страхової компанії. Вам потрібно буде платити більш низькі страхові внески, як ви виберете більш високі франшизи для страхування ваших підлітків. Отримати кількість франшиз, що ви можете собі дозволити, щоб уникнути будь-яких труднощів в оплаті, коли ваші підлітки потрібно пред’являти претензії.

2. Магазин навколо. Ніщо не може зрівнятися по магазинах навколо і порівнюючи ціни, коли ви намагаєтеся шукати доступні лапки. Страхові агенти є дуже хорошими в наданні впливу на вас, щоб отримати дорогі плани, використовуючи психологічні тактики. Не дозволяйте говорити вам агентів в отриманні дорогих політики. Магазин навколо себе, а не через Інтернет, щоб уникнути впливу від них. Ви будете мати все управління на вибір, якою компанією, яка пропонує ціну і захисту, які ви шукаєте. Деякі компанії, що спеціалізуються на наданні страхування автомобіля для підлітків, і ви дізнаєтеся більше про них на їх веб-сайтах.

3. Зменшити пробіг. Як підлітки не мають достатнього досвіду у водінні, не дозволяють їм їздити багато, щоб зменшити їх ризики. Закликати їх використовувати громадський транспорт частіше, щоб тримати їх пробіг вниз. Їх ймовірності вимагати від компаній буде вище, якщо у них є з великим пробігом.

4. Привід менші недорогі автомобілі. Ви повинні отримати їх автомобілів, які потрапляють в категорію безпечних рейтингу, а не дозволяючи їм їздити на дорогих авто з високою швидкістю, які класифікуються як автомобілі високого ризику. Це не секрет, що призведе до краху своїх автомобілів більше, якщо вони водять машини з високими ризиками, як вони можуть бути не в змозі контролювати їх добре. Старі і більш важкі автомобілі автомобілі, які підходять покататися на підлітків, оскільки вони менш схильні нещасних випадків. Вибирайте автомобіль заходів безпеки, а також тримати водіїв, пасажирів і автомобілі більш безпечними, а також мають більше шансів отримати більш дешеве страхування автомобіля для підлітків.

5. Отримати хороші оцінки. Запропонуйте їм отримати хороші оцінки в школі. Знижки зазвичай пропонуються в підлітків, які добре показали себе в школі. Ці знижки можуть зробити істотний вплив на їх ставки, так що допомогти їм добитися більшого успіху в школі, якщо вони коли-небудь потрібна ваша допомога.

6. Запишіться на курси водіння. Підліткам рекомендується приймати до додаткові курси водіння після того як вони закінчили автошколу. Ці курси можуть допомогти їм дізнатися більше оборонні навички водіння і допомогти їм бути кращими водіями. В основному, страхові компанії будуть дивитися на свої водійські можливості, щоб визначити, чи є вони кваліфіковані для тих, дешеве страхування автомобіля для підлітків. Як тільки вони пройшли ці додаткові курси водіння, вони зазвичай будуть нагороджені нижчими ставками.