швидкість вашого страхового бізнесу додатків поряд з процесом ці корисні поради

Бізнес страхове покриття, і, зокрема страхування професійної відповідальності, важливо в будь-якій галузі бізнесу, а й для тих компаній, які надають ІТ-послуг, дуже важливо. Хоча загальні страхування відповідальності адресує претензії тілесних ушкоджень або матеріального збитку, страхування професійної відповідальності, також відомий як Помилки та пропуски страхування, захищає організації від претензій професійна недбалість і помилки або упущення у професійній діяльності. Зокрема, страхування професійної відповідальності санітарів допоможе захиститися від випадків, в яких клієнт виявився не в змозі керувати своїм бізнесом в результаті втрати даних, програмного забезпечення або системних збоїв, як приклад.

У процесі подачі заяви, однак, майже 25 відсотків компаній, які застосовуються для спільної відповідальності та страхування професійної відповідальності санітарів схиляються. Іноді це пов’язано з поведінкою високого ризику з боку технології компанії, але часто це результат не до кінця розуміючи, що просять і не належним чином відповісти на запитання щодо застосування. Є, однак, кілька компаній кроки можна зробити для захисту від додатків спад. Ці кроки також застосовуватися при поданні інформації на котирування технології страхування.

* Будьте чесні: практика гранично чесно, відповідаючи на всі питання по вживаності страхового бізнесу. Будьте впевнені, щоб розкривати всю необхідну інформацію, так як це автоматично відкриває двері вимагати відмови повинні стати компанії залучені в судовий процес. Претензія регулятори, як правило, огляд оригінальних додатків і технологій котирування страхування спотворень. Це включає будь-які заяви, які, якщо чесно відповів, вважатиметься причиною для страхової компанії знижуватися додатки. Мало того, що претензія все відмовлять, але компанія також працює ризику втрати правовим захистом страхової компанії та врегулювання платежів.

* Забезпечити повний опис бізнес-операцій: Будьте старанні в забезпеченні ретельного опису бізнес-операцій. Просте забезпечення коротке речення одно-або двох-відповідь створює враження, що компанія щось приховує. Андеррайтери стає підозрілим, що може призвести або до відмови для подальшого розгляду заявки або значне допиті, що уповільнює процес андеррайтингу надзвичайно.

* Якщо інформація на веб-сайті компанії, вона повинна бути на Вашу заяву: Коли страхові компанії розглядають компанію для бізнесу страхового покриття, вони роблять це стандартна практика ретельно переглянути веб-сайт компанії. Якщо сайт містить будь-яку суперечливу інформацію, «червоних прапорців» автоматично піднімаються. Це може бути також просто, як високотехнологічна компанія, в зусилля, щоб здаватися більш професійним перспективам, перераховуючи широке коло робіт, в яких вони спеціалізуються, навіть якщо вони в даний час не виконує цю роботу. Якщо андеррайтер знаходить такі суперечливі, вони можуть відкинути заяву або прохання більше відповідей, яка також може сповільнити процес андеррайтингу, залишивши бізнес незастрахованих і вразливим.