швидка рад по уникненню ДТП

Після кілька простих порад з безпеки економить тисячі життів на американських дорогах і це може бути ваше життя, ми говоримо про. Ви будете вражені, як багато аварій і нещасних випадків можна уникнути, якщо всі водії використовують ремені безпеки, дотримуватися оборонного стилю водіння, залишаються обережними і просто слідувати правилам дорожнього руху.

Однією з основних причин аварій на дорогах є відволікання. Дослідники підкреслюють, на важливість того, щоб бути повністю зосереджений на дорозі, поки ви за кермом. Близько 4300 дорожньо-транспортних пригод відбуваються щодня на американських дорогах все через відволікання. Незважаючи на загальне переконання, що водіння в нетверезому стані призводить до більшості автомобільних аварій і смертей на дорогах, статистика показує, що тільки третина нещасних випадків відбувається через споживання алкоголю. Дві третини дорожньо-транспортні пригоди відбуваються, коли водій відволікається.

Трафік фахівці радять водіям не доведеться робити такі види діяльності в той же час за кермом:

* За допомогою мобільних телефонів
* Хочете дізнатися, на килимки
* Зміна радіостанції або компакт-дисків
* Читання газет або перевірки картки
* Стрижка або їжі

Це набагато розумніше зупинитися на безпечній ділянці дороги, якщо вам потрібно виконати одну з цих речей. Якщо ви думаєте, що таким чином ви втрати часу, думають про втрату вашого життя, тому що відволікся на телефонну розмову.

Агресивне водіння ще один аспект, яких слід уникати, якщо ви не хочете, щоб ваше життя в кінець на дорозі. Навіть якщо хтось підрізає тебе не отримують ескалації ситуації, змушуючи себе або сперечалися з іншими водіями. Зберігайте спокій і поважати інших учасників дорожнього руху. Не забувайте про люб’язність під час водіння. Якщо хтось веде грубо й агресивно, що це питання їх манери не твоє, просто дайте їм пройти, і не потрапити в конфлікт на дорозі. Багато нещасні випадки відбуваються, оскільки водії не вважають інших людей на тій же дорозі з ними.

Водії повинні також розглянути деякі безпечні відстані між їх автомобілі та інші транспортні засоби попереду або позаду них. Загальне правило тут з одним довжина автомобіля на кожні 10 миль на годину. Ця відстань повинна бути збільшена, якщо погодні умови не є сприятливими. Це підвищить ваші шанси уникнути аварії, якщо транспортний засіб, перш ніж діє не як ви пророкували.

Ось 10 простих порад щодо запобігання дорожньо-транспортних пригод

1. Уникайте водіння в нетверезому стані.
2. Не відволікатися під час водіння. Не розмовляйте по телефону, є або читати документи.
3. Тримайте свій автомобіль в хорошому стані. Дотримуйтеся графіка технічного обслуговування і перевірити шини часто.
4. Не прилипає до агресивної їзди, навіть якщо хтось підрізає тебе. Нехай вони повз вас або викликати поліцію, якщо хтось їхав занадто агресивно. Зберігати спокій і уникати будь-яких конфліктів на дорозі.
5. Поважайте відстань між вашим автомобілем та іншими транспортними засобами. Пам’ятайте, що відстань повинна бути один автомобіль довжиною в 10 миль на годину. Збільште відстань в несприятливих умовах.
6. Продовжуйте рухатися з постійною швидкістю. Уникайте прискорення і уповільнення.
7. Переконайтеся, що ваші дзеркала відрегульовані правильно і перевірити їх кожні 15 секунд.
8. Дотримуйся правил і пройти курс безпечного водіння, щоб зробити водіння більш безпечним.
9. Будьте дуже обережні на перехрестях, тому що це місце, де більшість нещасних випадків відбувається. Переконайтеся в тому, щоб перевірити ситуацію два рази в обох напрямках.
10. Візьміть дорожні умови до уваги і намагатися бути видно на дорозі.