шахраї можуть зростанню страхові внески

Діапазон страхового шахрайства у Великобританії величезний – від організованих професіоналів для тих, навмисно викликаючи пошкодження товарів для дому заради кількох фунтів. Проте великим чи малим значенням помилкових страхових випадків, всі злочинці справді злочинці.

Близько сорока фунтів щороку додається, в середньому, до страхових премій в результаті помилкових тверджень, які коштують близько £ промисловості 4000000 на день, говориться в доповіді Асоціації британських страховиків. У 2009 році більш ніж 2000 шахрайських претензій були виявлені щотижня. Опитування, проведене ABI показало, що 10% населення Великобританії має якийсь момент спробувала або перебільшують або повністю виготовити виплаті страхового відшкодування.

Помилкові твердження страхування потрапляють в одну з двох категорій – твердих і м’яких шахрайства. Жорсткий шахрайства, коли хтось свідомо має намір робити неправдиві заяви, часто, пошкоджуючи його або її власної власність, щоб зробити завищені претензії. М’які шахрайства характерна тих, хто намагається переоцінювати свої володіння, коли вивезення страховий поліс. Це складніше у разі, скажімо, автомобіль страховку проміжку, коли страховик буде хотіти бачити квитанції та рахунки на автомобіль покривається – але все ж не неможливо для серйозних кримінальних. Шахраї також було відомо, переоцінює пошкодження автомобілів, іноді у змові з корумпованим механіком гаража. Спеціалізовані страхові компанії, такі як ті, які пропонують розширені гарантії автомобіля може стати мішенню для шахраїв так само, як стандартні фірм Автострахування.

Один з найпоширеніших видів шахрайства є м’яким перебільшення травми, коли потрапив в аварію. Болі в спині або головні болі – як важко спростувати – Зазвичай цитується шахраї намагаються максимізувати компенсації. Страхування позовів у разі травм є фаворитом для випадкових і звичних шахрая. Одна з претензій привів травми досить серйозні, щоб покласти напівпрофесійного футболіста з ладу, однак це було встановлено, не в тому випадку, коли людина був помічений в матчі сфотографував свою місцеву газету. В іншому випадку, жінці був пред’явлений позов у ​​зв’язку з травмами внаслідок спрацьовування на бруківку, який був очевидно небезпечним. Вона була насправді зловили магазинних крадіжок і став промахнулися поки тікав від охоронців. Історії, як це може забезпечити забавні витоку в загибель і морок наших щоденних газет, проте, саме такі випадки, додати трохи щоразу, щоб наші власні страхові внески.

Страхування домашнього майна також може бути спрямована, кількість “розливу” на дорогі килими або дивани також роздувають наші премії завдяки помилкових претензій, в цій області.

Помилкові твердження, зроблені відпочиваючими на поліс страхування подорожей є ще однією популярною лінії для шахраїв. Багато повернеться із закордонної поїздки, які стверджують, що вони втратили дорогих предметів, як шкіряні куртки, плеєрів або цифрових камер, які вони ніколи не володіли в першу чергу.

Помилкові твердження злетіли в ці важкі економічні часи, як все більше людей спокусі злочином намагатися полегшити їх власне фінансовий тягар. У цю групу кілька власників малого бізнесу, які зробили неправдиві заяви завдавши збитків на територію компанії товарів в надії на страхування “непередбаченої”. Це подвійне спокуса, що дозволяють бізнесу припинити торгівлю мабуть не з вини власників, у той час як намагається забезпечити незаконний виплату страховки.

Більшість людей, які роблять помилкові заяви страхування не дуже вірю, що вони беруть участь у злочинній діяльності. Створення помилкове твердження розглядається деякими як форми їх погашення страхової компанії за гроші, які вони мали через домогосподаря або премії водія. У той час як вони можуть думати, що вони виграли вартістю гроші страхової компанії, саме ці люди, які є причиною всіх інших премій, зростає теж.