шахрайство страхування подорожей, не дозволяйте цього трапитися з вами

Каліфорнія страховий комісар наказав поїздки впевнені, щоб припинити робити бізнес в штаті Каліфорнія. Це Теннессі основі подорожей страхової компанії мабуть обман компаній. Але поїздки Гарантований стверджує, що те, що вони продавали в Каліфорнії не було страхування подорожей. Комісар знаходить їх вимогу, так як незаперечно, що вони продавали може легко потрапити в категорію страхування або визначення. Поїздка Гарантований основної мети маркетингу ‘и це пенсіонери.

Каліфорнії вирішили вжити заходів відразу помічаєш було прийнято, що інші держави, як Мічіган, Техас, Флорида, Північна Кароліна і приймали подібні дії проти поїздки Страхувальника. Після подальшого дослідження, поїздки Гарантований відмовлено 30 претензій в Каліфорнії і було 76 претензій, поданих проти них (в останні 36 місяців) з Better Business Bureau (BBB). Однак BBB стверджує, що ці вимоги були розглянуті поїздки Гарантований хоча ті, які подали позови не згоден з такою оцінкою ситуації. Є й інші туристичні страхові компанії, які мають претензій, поданих проти них, яка невдало, так як галузь страхування подорожей швидко зростає, особливо для тих, дорогі поїздки відпустку. BBB в Теннессі тепер відкликали свої (Trip впевнена) членства – можна подумати, що означатиме щось, тому що компанія знаходиться в штаті Теннессі.

Ось приклад одного з позовів проти поїздки Страхувальника. Сільвія Рєзнік є пенсіонером, який замовив поїздку тільки для себе Європу, а також круїз у той час як у Європі. Вона купила поїздки забезпечується за рахунок її туристичного агентства на момент бронювання поїздки. Їй треба було багато часу, щоб накопичити на відпустку, який повинен був бути “, що поїздку на все життя”. Під час відпустки, вона страждала серйозними травмами спини і був змушений скасувати круїз. Як тільки вона приїхала додому вона побачила свого лікаря і отримати довідку від лікаря, який заявив, що вона не могла продовжити круїз через травму. Відповідно до вимог політики, що вона послала записку поїздки Гарантований очікували бути виплачені відповідно до умов угоди. Це стало шоком, коли вони відмовили їй претензії і таким чином не повернути їй гроші.

Є два питання. По-перше, чому страхова компанія, яка, імовірно, спрямовані на задоволення своїх клієнтів поставити цей пенсіонер через це? Друге питання: як могло BBB переглянути цю ситуацію (і ситуації так само, як це), а в результаті задовільного результату?

Будьте дуже обережні наступного разу, ви інвестуєте в страхову. Для тих з вас, які вже придбали поїздки впевнена, ви можете зв’язатися зі своїм банком. Це перший Національний банк Теннессі і кількість гарячої лінії 931-707-3561, але це гаряча лінія діє тільки для клієнтів MasterCard, але проте, називати, щоб побачити те, що не-MasterCard клієнти повинні робити. Годинники операції 6 ранку. до 2:30 вечора. За тихоокеанським часом. Якщо ви хочете подати скаргу, звернутися до державного департаменту страхування в 800-927-4357 або ви можете подати скаргу в Інтернеті за адресою http://www.insurance.ca.gov.