чотири типи медичного страхування, які повинен знати кожен

Покупки для медичного страхування вже не розкіш, медичне страхування, на думку багатьох, як потрібно. Кожен бачить, як медичне страхування їх захисту та системи соціального забезпечення, у разі, якщо щось станеться з ним у найближчому майбутньому і невідкладної медичної допомоги може коштувати їм всі свої заощадження. Це причина, чому медичного страхування завжди буде гарячою темою у будь-якому обговоренні політики в галузі охорони здоров’я і тиха тема для багатьох сімей, які планують про їх життя, їх здоров’я і майбутнє.

Хоча може здатися, що страхування має бути подарунком для будь-якої людини або сім’ї, це не рекомендується для людини, щоб отримати перший договір страхування, пропонованих в таблиці. Там повинно бути декілька форм досліджень і обговорень беруть участь, так що ідеальний матч можуть бути отримані.

Є цілий ряд речей, щоб розглянути і вартості та охоплення всього лише два міркування, які повинні бути прийняті до розумі зацікавленої сім’ї або особі, можливо, захочуть мати свою мережу безпеки і захисту. І якщо говорити про покриття, освітлення є основною відмінністю, що відрізняє один тип медичного страхування від іншого. Існують чотири основні види медичного страхування відповідно до його обіцяним охоплення. У цей список входять страхового відшкодування, ОПЗ або організація медичного обслуговування, або PPO Організація бажаних постачальників і POS або точки обслуговування типу медичного страхування. Майже кожен великий план медичного страхування постачальника будемо мати будь-який з цих планів, як Blue Cross, і вкрай важливо, щоб зацікавлена ​​особа повинна знати відмінності, щоб отримати кращий матч.

Наступний буде обговорення різних плану медичного страхування:

• страхове відшкодування або плату за послуги. Це найбільш загальний план, прийнятих більшістю людей. Такий план буде платити за здоров’ям майже витрати, пов’язані з хоча він не платитиме за профілактику. Фізичні іспити, які людина може прийняти не розглядаються в цьому плані і людина повинна буде заплатити за це окремо. Слід пам’ятати також, що в такого роду план медичного страхування, загальною вартістю не поширюється. Страхове покриття буде певна частина суми рахунку.

• організація медичного обслуговування. Це забезпечується основний план медичного страхування провайдерів, як Blue Cross. Цей вид страхування покриває майже для всіх медико-санітарних потреб пацієнта від обстеження, щоб госпіталізації. Але буде мінімальна доплата, яка розпочнеться при низьких $ 5 до $ 40.

• Організація бажаних постачальників. Страхова компанія буде надати споживачеві ‘переважним провайдерів і споживач буде платити мінімальну плату один раз він відвідує будь-якого у списку. Людині буде дана можливість вибрати лікаря, але він повинен бути готовий платити за більшу частину вартості.

• Точка обслуговування. Людина матиме два варіанти тут у використанні плану шляху ОПЗ використовується або ви можете використовувати це як відшкодування план.

Знаючи ці речі роблять покупки план медичного страхування, як легко і зручно. Принаймні, коли людина зв’язується зі своїм вибраним постачальником сказати Blue Cross, він може заощадити час і негайно прийняти план, який відповідає його потребам.