чотири способи придбання і максимально безкоштовне страхування призводить

Щоб отримати гарантований результат для страхування призводить, компанії мають можливість купити списки з маркетингової фірми, які пропонують послуги провідним поколінням. Однак, це може коштувати страховим компаніям від $ 4 до $ 40 за лідерство, яка як і раніше втрати, в його технічному сенсі. Хоча дешевше, ніж проводити можливих клієнтів завдяки власним телемаркетингу і зусиль електронний маркетинг, він буде служити компанія краще, якщо вони витрачають менше більше результатів свинцю. Але, звичайно, цей тип очікувань є те, що може бути досягнуто тільки при ретельній підготовці. Якщо ви хочете, щоб ваші агенти для забезпечення вільних призводить страхування і максимізувати їх для здоров’я дитини або страхування життя з метою збуту, ось кілька порад, які слід враховувати при їх підготовці.

1. Навчіть агентів, які пунктуальність це все. Як кажуть, “рано встає рано хробака.” Це мало того, що вони говорять з поточними клієнтами і мати їх запропонувати призводить, вони мають підтвердити його негайно по будинку або телефонних дзвінків. Було б більш вигідно з боку агента, якщо він або вона може задовольняти потреби людей відразу після їх висловити. Таким чином, вони можуть тримати вікно можливостей відкритим достатньо довго, щоб отримати призводять до купівлі або погодитися на другу нараду по дитячому страхуванню життя. Будучи не в змозі стежити за свинцю або робити так після години введення може коштувати продажів. Своєчасність дозволить агентам забезпечити більший дохід і отримати клієнтів, щоб взяти речі на наступний рівень.

2. Оснастити їх оціночні питання і тригер фраз. Змушуючи когось підписати страхової угоди кшталт залицяння – то агент повинен ставити правильні питання і говорять правильні речі в потрібний час для того, щоб отримати правильний результат. Як правило, три відкриті питання щодо способу життя, роду занять і витрати людини звички досить, щоб дати агентам уявлення про те, свинцю бажає і має можливість купити конкретний план страхування. Trigger фрази, наприклад, “низькі щомісячні премії” і “мільйон доларів охоплення» допоможе їм отримати свинцю зацікавлених і навіть здійснив на перспективу.

3. Спонукати їх до використання технологій. Є багато хороших способів агенти можуть збирати безкоштовне страхування веде через Інтернет, і вони навіть не доведеться витрачати або використовувати ім’я компанії. Просвіщати їх про те, як створити соціальні профілі, які допоможуть їм вийти на такий демографічної вони хочуть, щоб цілі і спостерігати їх реакцію мережі. Кожен день, даний профіль буде генерувати результати і агенти можуть кваліфікувати їх відповідно до їх особистого стандартам. Якщо вони помітили людину, яка, здається, привернули до поняття починаючи страхової план, вони могли просто натисніть на сторінку профілю свого, отримати контактну інформацію, таку як номери телефонів, адреси електронної пошти та чату ідентифікаторами, і зв’язуватися з ним або з нею хвилину після.

4. Просвіщати їх про те, як співпереживати споживачів. Безкоштовне страхування призводить найчастіше просто незнайомці агенти зустрінуться через спільних знайомих. Це буде важко переконати їх миттєво протегувати продукту або послуги, не так багато, як встановлення особистих зв’язків. Якщо агенти знають, як будувати відносини і здійснювати належний етикет продажів, вони, швидше за все, піти з закритою угоди, ніж якби вони підходили до людини на об’єктивній основі.