чотири речі, щоб пам’ятати При продовженні резиденції Зміст і страхування будівлі будинку

чотирьох речей, щоб мати на увазі при оновленні вмісту вашого будинку, житлових будинках та страхування

Щороку, коли наші повідомлення про відновлення приходять поштою для нашого будинку, страхування майна та / або житлових будівель страхування, більшість з нас механічно повідомляти формі і відправити його ще раз, щоб фірма страхування – незважаючи ні на що, у нас вже розуміють, як багато премії будуть. Величезні фінансові помилки, та перераховані тут 4 пояснення, чому:

Ви купували щось нове за останні 12 місяців?

У випадку, якщо ви купили щось нове в кінцевому рік, скажімо новий рекордер ТБ або відео, то варто цього нового купити не збирається бути включена в Повідомлення про продовження терміну ви просто послав геть до страхової компанії. Крім того, для тих, хто продав що-небудь варто протягом останніх 12 місяців, і не повідомили фірмі страхового покриття, то ви могли б платити резиденції змісту страхового покриття по одному, що ви не володієте. Обидва методи, не звертаючи ваше право обсяг премій страхового покриття.

ж витрати тримати статичне?

Ви, напевно, страхування домашнього майна, то ви страхуванні вашої приватної власності для альтернативної вартості покупки нового ідентичні речі. Тим не менше, частина вашого будинку страхового покриття будівель повинні охоплювати ціною праці і матеріалів. Тепер запитайте себе, чи буде ціна зміни іміджу висить у вітальні бути ідентичні на даний момент, тому що це був останній рік? Якщо відповідь, що це може вам додаткові цінуємо, не пощастило, ви будете тільки отримує комісію, що ви сказали, що ціна його зміна буде! Те ж саме можна сказати і про ваші приємних будівельник, він буде коштувати вам же протягом години свого часу і за його матеріали, як ми говоримо, як би він зробив у минулому році? Якщо відповідь прямо тут немає, то спробуйте очікувати, щоб заплатити йому різницю.

дійсно варто вашого будинку тримати подібне?

Як і вище, з вашої страховий дім будівель, які ви, можливо, захочете запитати себе чи ні чи ні вартість вашого будинку залишилися колишніми цього рік, тому що це було остаточним рік? Бажано, щоб ставити собі це питання навіть у разі, якщо ви не робили ніякої роботи на дому – те саме що будує додатковий – це було б природно автоматично підвищити цінність вашого будинку.

ваш будинок більш безпечним негайно?

Прямо тут питання в тому, Виконали ви щось, щоб ваш будинок за останній рік, що означає, що ваш приватний будинок може бути думки про безпечніше, ніж зараз остаточний рік? Наприклад, чи знаєте ви додати будь тупики вашому дверні отвори або вікна? У цьому випадку, то є дуже хороший шанс особисті домашнього страхування премія може бути зменшена, тому що безпека у вашому власному будинку є основним критерієм в оцінці вашої премії (разом з рівень злочинності у вашому районі, так що ви можете також хочете перевірити і подивитися, якщо це пішло вгору або вниз додатково).

Пам’ятайте, що час стоїть на місці жодна людина. Таким чином, дуже важливо читати ваші власні домашнього страхового покриття та / або житлових будинків страхування повідомлення про відновлення дуже ретельно, щоб переконатися, що вони відображають, настільки точно, наскільки здійснимо, ваше життя в сьогоденні і ніколи вашого життя минулих століть.