чотири простих секретів продажу великих сум готівки життєвої цінності insurance_

Хочете знати, як і чому кращі виробники можуть продати великі суми готівки по страхуванню життя цінність? Якби ви знали свої секрети могли б ви продати великі суми готівки по страхуванню життя значення, так само, як вони це роблять? Ми говоримо про вас заробивши $ 500 000 або більше в перший рік комісія щороку!

Деякі з вас, можливо, думаєте, “Ях, що було б здорово! Але, причина ті виробники можуть продати стільки страхування життя, саме вони володіють технічними знаннями, для дуже спеціалізованої життя нішу на ринку страхування. Вони працюють з 412i планів, нерухомості Збереження, Преміум фінансуванню, благодійність або іншим ринком спеціальності. ”

Хоча це правда, що деякі з кращих виробників мають технічних знань, і працювати в одному з цих дуже спеціалізовані розвинених ринках, це не те, як і чому вони в змозі продати великі суми готівки по страхуванню життя цінність.

Це може здивувати, щоб ви знали, що кожен з цих «страхування життя лідерів продажів ‘має ті ж основні проблеми ви робите! Справді, в більшості випадків, люди, які працюють на цих дуже спеціалізовані, сучасні ринки мають набагато серйозніші проблеми, через невеликий розмір їхнього ринку, конкуренції, громадський резонанс і велику кількість грошей, які вони працюють. Тим не менш, вони успішні, тому що вони знають, чотири простих секретів, які ви не робите!

Простих секретів, ці топ-виробники знають, що ви не є, незалежно від того, який ринок ви працюєте, кожен стикається з тими ж чотири основні завдання:

1. Пошук ніші ринку ви розумієте, і є пристрасть до!
2. Виявлення та притягнення правою перспективи для вашого ринку!
3. Допомогти вашому перспективи визнати у них є проблема!
4. Отримання перспективи вжити заходів щодо вирішення ви пропонуєте!

Причиною більшості агентів і консультантів боротьби продажів страхування життя, вони не відчувають себе добре про те, що вони роблять. Вони дивляться на себе, як тільки продавець, замість того щоб бачити себе як допомагає людям вирішити їхні фінансові проблеми.

Якщо ви хочете вступити в ряди топ-виробників, або ви просто хочете зробити свою кар’єру набагато простіше, веселіше і набагато більше користі, ви повинні мати пристрасть до того, що ви робите!

Знайти ринки збуту ви розумієте і є пристрасть до!
Ентузіазм продає! Таким чином, знайти те, що вас заводить. Ваша спеціальність не потрібно бути технічним, розвиненою ринковою ніші. Саме чудове в тому, що ви можете перетворити що завгодно в спеціальність. Ви можете спеціалізуються на роботі з одним збройним, гравці в гольф, з високим кров’яним тиском. Або, може бути, ви могли б спеціалізуватися в роботі з людьми, які полюють на оленів, водити джип, у шлюбі, живемо в будинку на колесах і мають дитину в коледжі.

Я знаю про топ-виробників агента, який працює виключно з молодими сім’ями, які мають новонародженої дитини. Інший, який працює з вдів, жінок-пенсіонерок кольору! І, ще один агент, який працює виключно з розведеним, з дітьми! Кожен з цих радників став фахівцем у цьому ринку, тому що вони ототожнювали себе з цього ринку, і вони вже знали дещо про це ринку. Вони вклали свої час, щоб дізнатися про все, що можна про людей на цих ринках і проблеми, з якими вони стикаються. І потім, вони дізналися кращих способів використовувати свої продукти, щоб допомогти цим людям вирішити їхні проблеми.

Що у вас є пристрасть до вашого життя? Щось сталося у вашому житті, що вплинуло, мало значення, чи змінило вас? З якими проблемами ви, ваша родина, батьки, друзі і родичі стикаються?

Яку групу людей ви визначити найбільш с, і відчувати себе добре з? Ви полювати, грати в гольф, грати в теніс, миски і т.д.? Які цивільні і релігійні групи ви належите? Що минулих місць роботи ви працювали в? Що твої батьки заробляють на життя?

Кожен топ-виробника (або успішний ділова людина) Я знаю, має горіння пристрасть за те, що вони роблять! Для них це не просто про те, щоб продаж! Йдеться про дійсно допомагає людям!

Виявлення та притягнення правою перспективи для вашого ринку!
Як тільки ви вирішили по Вашій спеціальності, як тільки ви знайшли те, що ви є реальна пристрасть, то ви хочете, щоб визначити, що найбільш гострі проблеми ваших товарів і послуг може вирішити для цих людей.

Якщо ви працюєте з молодим сім’ям з новонародженими, може бути, найбільш актуальною проблемою є збереження в коледж, або переконавшись, що гроші є в коледж, якщо щось трапиться з одним з батьків. З вдів, жінок-пенсіонерок кольору, може бути, головною турботою є навчання, як управляти своїми грошима з безпекою і гарантіями, а потім переконавшись, що вони проходять всі свої гроші на своїх дітей. Для розведених з дітьми, може бути, це ліквідації заборгованості, переконавшись, що аліменти не зупиняється на смерті свого колишнього чоловіка, або відповідних вимогам для допомоги фінансового коледжу.

Тепер, ви хочете, щоб визначити, хто у вас є кращий шанс продати у вашій спеціальності? Хто є вашою кінцевою, найкращі перспективи в цій групі? Якого вони віку, доходу, соціального стану, освіти, професії та сімейного стану? Вони є вдома? Чи є у них діти шкільного віку?

Де ви знаходите цих людей? Де вони живуть? Які газети і розділ документа ці люди прочитали? Що бюлетені та журнали ці люди отримали? Яка справа вони використовують? Як професіонали вони використовують … лікарі, бухгалтери, P & C агентств, адвокатів і т.д.

Нарешті, як ви залучаєте цих людей до вас? Який найкращий спосіб привернути «правильних» людей до вас? Ви відправити продажів листа цільової список? Пропозиція безкоштовних звітів? Створити спільне підприємство? Запропонуйте семінар обід або безкоштовних освітніх семінару? Надіслати бюлетені? Показувати оголошення в газеті? Отримати статей, опублікованих? Написати книгу? Або, як про існуючу робочої книги бізнесу? Або, дозволяючи вашої родини, друзів, родичів і всі знають про вашу спеціальності?

Що кожен топ-продюсер розповість, це … »Всі ці методи маркетингу працюють тільки у вас є спеціальність, вам визначити, хто ваш ідеальний перспективи, і ви відправляєте повідомлення, що на них чітко говориться, як вони виграють від зустрічі з вами!

Всі топ-виробники точно знати, хто їх кращі перспективи, і як залучити їх … ‘правильне повідомлення, потрібним людям в потрібний час ”

Допомогти вашому перспективи визнати у них є проблема!
У всіх нас є фінансові проблеми. Це не має значення, якщо ви багаті чи бідні. Проблеми можна платити занадто багато податків на прибуток, передача багатства, втрат на фондовому ринку, економія на пенсію, зберігши в коледж, низький дохід, занадто багато боргів, захищаючи людей, яких вони люблять, і т.д.! На жаль, більшість людей не хочуть думати про гроші, не кажучи вже говорити про свою ситуацію і визнати, що у них є фінансові проблеми! У цьому мінливому суспільстві, більшість з нас так зайняті наші день у день заходу і проблеми турбуватися про наші проблеми гроші … поки проблем не вимагають негайної уваги!

Розглянемо, ви вивчили і розробили вашої спеціальності. Ви залучили право перспектива для вас. Але, поки ваша перспектива не визнає, розуміє і робить вирішення їх проблеми в пріоритетному порядку, у вас мало шансів створення призначенні або зробити продаж!

Ваше завдання, щоб знати «правильні» запитання, щоб запитати, що отримає ваша перспектива говорити про те, що їм дійсно потрібно і хочеться. Ви повинні змусити їх думати про те, як їх проблема впливає на їх нинішній ситуації? Якщо вони не допомагають вирішити проблему прямо зараз, як це вплине на їх майбутнє і майбутнє своєї сім’ї?

Якщо ви хочете, щоб продати більше і більше полісів страхування життя, ви повинні допомогти ваші перспективи визнати, що у них є проблема! І, що більш важливо, ви повинні запитати «правильні» запитання, щоб допомогти їм приймати рішення їх проблеми пріоритет!

Отримання перспективи вжити заходів щодо вирішення ви пропонуєте!
Ви знайшли свою спеціальність, те, що ви є пристрасть до! Ви посилаєте, “правильне повідомлення, до потрібних людей в потрібний час!” Ти питаєш «правильні» запитання! Ваша перспектива визнає, що у них є проблеми, і вони погоджуються, що рішення їх проблеми є пріоритетним завданням. Тепер, як ви отримаєте їх вжити заходів сьогодні на вашу пропозицію?

Якщо ви хочете, щоб ваші перспективи вжити заходів сьогодні, то ви повинні допомогти їм побачити, де вони сьогодні, і де вони будуть у майбутньому з урахуванням і без вашого рішення.

Існує вартості до всього, що ми робимо. Де вони будуть “знайти гроші? Які будуть ваші перспективи, доведеться пожертвувати для того, щоб реалізувати свої плани? У майбутніх вигод вашого плану переважує вартість реалізації плану на сьогоднішній день? Наприкінці, легендарного Бен Фельдман сказав: “Існує вартість нічого не робити і вартість щось робити. Як правило, вартість нічого не робити набагато більше, ніж витрати на ведення щось! ”

Там ви маєте його, чотири простих секретів Продаж великі суми готівки по страхуванню життя Value! Отже, тепер, що ви будете робити далі? Є одна ідея, яку ви отримали від цієї статті, що ви можете почати використовувати сьогодні? Як щодо другого або третього ідеї?

Якщо ви не робите нічого іншого, знайти те, що ви є пристрасть до! Життя занадто коротке, щосили весь час!

Якщо ви хочете вступити в ряди топ-виробників, або ви просто хочете зробити свою кар’єру набагато простіше, веселіше і набагато більше користі, все починається з того, пристрасть до того, що ви робите!

Лью Nason
“Дев’ять з десяти хлопець”