чотири необхідність знати правила при отриманні вільні лапки страхування

Багато покупців см. страхування покупки автомобіля, як неприємна і невдячна процесу. Подумайте про це, хто з ентузіазмом ставиться до виплати грошей на страховий поліс, вони сподіваються, ніколи не потрібно? Ми навіть не розглядали, що розміщення ідеальне покриття для вашого автомобіля і фінансова ситуація може бути складною і заплутаною завданням.

Якщо ви хочете, щоб думати про це чи ні, страхування автотранспортних засобів є необхідністю. Якщо вам трапиться крах вашого автомобіля, це може бути різниця між незначним незручністю і фінансової катастрофи.

До речі, є кілька речей, які ви можете зробити, щоб зробити процес страхування автомобіля не так складно.

Щоб гарантувати безболісне досвід покупки, дотримуйтеся наступних чотирьох дорогоцінних правила:

Правило № 1: розглянути ваш автомобіль при виборі меж.

Багато власників автомобілів роблять помилку, вибираючи страхування автомобіля засновані виключно на мінімальні вимоги в їх штаті. Звичайно, автомобілів страхові компанії не дозволить вам отримати покриття, що падає нижче цих вимог. Тим не менше, якщо ви обираєте мінімальне покриття, яке є прийнятним, можуть бути прогалини в охопленні, що ви не зрозумієте, поки ви не потрапили в аварію.

Візьмемо, наприклад, якщо ваш автомобіль позашляховик або вантажівку, у вас є потенціал заподіяння значної більшу утрату на невеликих транспортних засобів. Давайте просто скажемо, ви вибрали мінімальну вашої держави матеріальної шкоди висвітленню $ 10000 для вашого авто страхування. Якщо ви потрапили в новий Infiniti і викликати $ 20000 суму збитку, ви зобов’язані платити решту $ 10000 з власної кишені. Ось чому вкрай важливо враховувати тип і розмір Вашого автомобіля при виборі автомобіля меж страхового покриття.

Правило № 2: говорити правду.

Коли ви намагаєтеся отримати страховку Знижка Авто, важливо не брехати про запис водіння. Якщо Ви не розкривають минулих аварій і квитки страхова компанія дасть вам неправильні цитати.

Як тільки страхова компанія отримує ваш автомобіль звітів (і вони завжди роблять), швидкість зміни будуть відображатися у ваших порушень. Заявивши, правда без пропусків, ви будете знати, що ви отримуєте більш точну швидкість.

Правило № 3: Подивіться на повний пакет

Хоча ви можете бути заманили в систему, щоб вибрати страхову компанію з найменш дорогих преміум, ви можете дивитися глибше. Читайте дрібний шрифт, щоб з’ясувати, що страхова компанія дійсно пропонують. Як правило, ви отримаєте те, що ви платите за – і найчастіше це погане обслуговування. Інша компанія може запропонувати набагато більш привабливою страховий пакет – і високий рівень обслуговування клієнтів для завантаження для трохи більше.

Вирішити, що елементи є найбільш важливими для вас, коли справа доходить до автомобільного страхування і вибрати страхову компанію за ступенем важливості. Чи є сервіс найвищого важливо чи це все про премію? Хочете страхова компанія, яка пропонує більше можливостей про запасних частинах та / або ремонт?

Правило № 4: не купуйте дублікат охоплення.

Перш ніж ви отримаєте безкоштовні Котирування Страхування, ви повинні думати про будь-яких інших покриттів автомобіля ви можете мати. Потім переконайтеся, щоб не дублювати будь-які покриття.

Наприклад, якщо ви абонент AAA, Ваше членство забезпечує буксирування витрати, якщо вам пощастило стати в скрутному становищі. Таким чином, або придбати Придорожні охоплення допомоги і скасувати ААА, яка може бути більш дорогим або не купують Придорожні охоплення допомоги на всіх.

Виявлення кращих політики автомобільного страхування може бути утомливих, але це не повинно бути так боляче. Запам’ятайте ці чотири правила, коли ваш розгляд страхових купівлю автомобіля – це може заощадити вам багато грошей, стрес і часу.