чотири найважливіші факти, що стосуються іпотечного страхування життя

Іпотечне страхування життя може допомогти врятувати вашу родину від погашення боргу в разі нещасного приходить. Ви повинні знати, що іпотечне страхування життя, його види, переваги і свої недоліки, щоб прийняти оптимальне рішення на майбутнє благо вашої родини.
Ви не знаєте, чи дійсно ви повинні отримати один чи ні, хоча, можливо, чули про іпотечний страхуванні життя. Важливо, що ви знаєте більше про цей вид страхування, щоб допомогти вам прийняти оптимальне рішення. Ось життєво важливі точки знати про страхування життя іпотечного:
Знайте, що іпотечне страхування життя
Іпотечне страхування життя є одним з видів страхування життя, яка виплачує іпотечний балансу в разі вашої смерті або інвалідності, і ви не в змозі оплачувати свої іпотечні більше. В іншому випадку відомий як страхового захисту іпотеки, цей план допомагає захистити сім’ю ви залишаєте позаду від вашого боргу, що вони можуть бути не в змозі погасити в майбутньому. Цей вид страхування, як правило, надається вам деяких банків і кредитних установ при заповненні форми кредиту. Інші агенти можуть також використовувати іпотечне страхування життя веде, щоб зв’язатися з вами про це.
Іпотечне страхування життя і їх типи
Іпотечне страхування життя буває двох типів, а саме зменшенні терміну страхування життя і рівень термін страхування життя. Разом з непогашеної заборгованості по іпотеці, на користь політики зменшується, із зменшенням терміну страхування життя. У той час як Ви все ще живете і ваш іпотечний досягає нуля, іпотека страхування життя також закінчується. Вигода від політики, однак, залишається незмінною протягом терміну дії контракту з рівень страхової перспективі. Інтерес тільки для іпотеки, найбільш часто вживаних в сьогоденні.
Перкі додому страхування життя
Основна вигода від наявності іпотечного страхування життя є те, що ваш будинок буде повністю оплачені в разі вашої кончини. Якщо що-небудь трапиться вашим близьким не доведеться погасити іпотеку. Попереднє медичний огляд не потрібно, щоб претендувати на страхування, якщо ви в даний час іпотечне страхування життя. Це вважається перевагою для людей з існуючих медичних умов, які були відхилені або вважаються ризикованими для різних видів страхування життя, щоб скористатися цією пропозицією страхування, щоб допомогти врятувати сім’ю від проблем у майбутньому.
Один ще одна цікава річ про іпотечний страхуванні життя є те, що більшість полісів йдуть з терміналу допомогу з хвороби. Це посібник охоплює погашення для іпотеки в разі, якщо ви з діагнозом невиліковної хвороби, що заважає вам працювати і платити за кредит амортизації. Замість того щоб чекати ваші моменту від’їзду, ваша страхова окупиться ваш будинок після отримання офіційного діагноз смертельної хвороби.
Іпотечне недоліки страхування життя
Головна Страхування життя має свій зворотний бік. Перш за все, цей вид страхування має дуже обмежену мету оскільки вона не охоплює іпотеки, коли ви минуться. Інші поліси страхування життя можуть запропонувати більшу цінність за ваші гроші і вигоди ваша родина буде отримувати. Ваша сім’я може бути в змозі отримати достатню кількість, щоб погасити іпотеку, а також деякі інші запасні гроші, щоб погасити інші пріоритети з іншими полісів страхування життя. Щоб допомогти вам, це завжди краще порівнювати котирування різних страхових полісів з різних надійних компаній.
Одна погана річ про іпотечний страхуванні життя ви не вирішите суму страхування. Селище, в цьому виді страхування, йде прямо на Ваш кредитора. Це відрізняється від інших полісів страхування життя, де ваша сім’я залишається останнє слово так далі, куди йдуть гроші. Прекрасний примірник, в який час ви володієте додатковою відповідальністю грошей завдяки більш високими процентними таким чином, щоб вона, можливо, головна турбота, якщо відшкодування дозвіл було надано ваші відносини. На закінчення, кредитор отримує більше вигоди від даного виду страхування, ніж ваша сім’я.
Тип іпотечного кредиту ви в даний час грає велику роль в тому, що тип іпотечного страхування кредиту на покупку. Приймаючи ваші цілі і ваш стан до уваги, проконсультуйтеся з надійним страховим брокером, щоб зробити свій вибір.