чотири кроки, щоб правильно вибрати компанію Автострахування

Це добре, що ви досліджували ваші вимоги добре, і ви знаєте, скільки охоплення досить прийнятним для Вашого автомобіля. Було б краще, якби ви також знаєте, різні способи знайти найнижчий показник для вашої політики. Але що, якщо ви підписуєте вгору з компанії автострахування, що зовсім не надійні?

Це в кінцевому рахунку виявитися дуже дорогою справою. Не ходіть з великими іменами, деякі з них не відносяться до своїх клієнтів добре, особливо коли вони подати позов. Тому, поряд з деякими іншими речами, важливо для вас, щоб бути в курсі кроків, які допоможуть вам вибрати правильне страховика.

Я крок – відвідати офіційний сайт відділу страхування вашої держави

Кожна держава в Америці має відділ страхування і кожен відділ має свою присутність в Інтернеті через офіційний веб-сайт. Відвідайте веб-сайт, пов’язані з вашою державою. Перше, що ви повинні звернути увагу на «побутової скаргу ставлення”. Це ставлення скаже вам точну кількість скарг, що конкретна компанія отримала на кожній тисячі позовів. Очевидно, менший коефіцієнт являє собою більш надійної компанії. Поки ви тут, ви також повинні поглянути на базову ставку порівняння досліджень, що ці сайти зазвичай опублікувати.

II етап – рекомендації від місцевих магазинів тіла

Наступним кроком є ​​звернення до місцевого магазину тіло, яким ви довіряєте, і попросити їх порекомендувати кращі авто страхові компанії для вас. З керівниками цих магазинів тіла регулярно взаємодіють зі страховими регуляторів, вони зазвичай мають унікальну перспективу запропонувати. Вони можуть запропонувати набагато кращий вигляд про те, як компанія займається зі своїми клієнтами і які страховик має гладку процесів претензії. Вони також будуть вам знати, якщо вони намагаються скоротити витрати, натиснувши запчастин замість оригінальних.

Крок III – перевірте рейтинг фінансової стійкості

Є кілька сайтів (наприклад, стандартні & Poor і AM Best), які публікують рейтинг фінансової стійкості страхової компанії авто. Цей рейтинг є вимірювання здатності страховика виплатити претензії. Тут, важливо, щоб ви зрозуміли, що ці рейтинги приймають тільки фінансових аспектів. Ці рейтинги не впливають на шляху компанії ставляться до своїх клієнтів. Переконайтеся в тому, що страховик ви підписуєте вгору має середню оцінку.

IV крок – робота з агентом

Якщо ви до цих пір плутають, ви можете розглянути питання про співпрацю з агентом. Є два типи агентів – незалежної і полоненого агента. Незалежного агента не їсти особиста зацікавленість у продажу ви політику від конкретної компанії, тому що він пов’язаний з кількома компаніями. З іншого боку, полон агент представляє тільки одна компанія і буде робити все, щоб переконати вас, щоб отримати від політики страховика.

Як цілком очевидно, зараз, працюючи з незалежним агентом є набагато кращим вибором, оскільки вона надає вам кращу можливість для дослідження та порівняння-магазинах, щоб знайти найкращі компанії автострахування.