чому Tesco страхування може бути кращим пропозицією для Вас

Багато людей вважають інвестиції в страхування марною тратою грошей. Але він може служити простим способом, щоб компенсувати втрати, понесені або в результаті стихійних лих або інших причин, які знаходяться поза вашого контролю.

Наприклад, Ваш будинок може бути зруйнований внаслідок стихійного лиха, такі як землетруси. Якщо ви не володієте страхування будинку, вам доведеться нести всі витрати отримання будинок відремонтувати самостійно. Але, якщо ви застрахувати свій будинок, страхова компанія допоможе вам в отриманні будинку назад в хорошому стані.

У даній статті представлені деякі з переваг, пов’язаних з верхньою послуг виїмку пропонованих страхових Tesco по всій Великобританії.

Tesco пропонує різні страхові різних страхових полісів. Вони включають в себе машини, будинки, домашніх тварин і страхування подорожей. Маючи всі політики з тим же постачальником полегшує вашу процес оплати. Це також простий спосіб заощадити на витратах.

Переваги Tesco страхування:

Ось переваги, пов’язані з різними типами Tesco страхування:

Страхування автомобіля: Кожен автовласник повинен придбати страхування автомобіля. Tesco страхування пропонує безліч переваг для всіх своїх клієнтів.

* Взявши з політики на вашому автомобілі, ви можете скористатися знижками за іншими видами страхування Tesco.

* Якщо ви покажете гарний послужний водіння і не роблять ніяких претензій протягом п’яти років, ви можете насолоджуватися близько 65-відсоткову знижку на ваші витрати страхування автомобіля. Драйвера у віці старше 55 і з відмінною історією автомобілем пропонується до 70-відсоткову знижку на страхування автомобіля.

Туристична страховка: Tesco страхування пропонує страхування подорожей як одномісне поїздок або на кілька поїздок, який дійсний протягом року.

* Tesco страхування дозволить вам насолодитися страхування подорожей або по всій Європі і в усьому світі.

* Вона надає можливість вибору політики або для вас чи для всієї родини.

* На додаток до витрати на відрядження, страхування подорожей покриває медичні витрати.

* Політика також включає в себе особисті речі здійснюється під час подорожей. Тим не менш, деталі цінностей слід зазначити, на момент купівлі поліса.

Страхування домашніх тварин: страхування є необхідним навіть для домашніх тварин, щоб заощадити на їх медичні витрати.

* Близько 33-відсотковою знижкою можна насолоджуватися на Tesco страхування для домашніх тварин, купуючи його в Інтернеті.

* Вона коштує близько £ 3,94 на місяць для кішок і £ 7,10 на місяць для собак.

* Якщо у вас є кілька домашніх тварин, отримати їх все застраховані страховою Tesco і насолоджуватися додаткові п’ять відсотків знижки.

* Якщо у вас є друг, з тваринами, направляють їх на страхування тварин Tesco і заробити 10 фунтів стерлінгів Tesco Подарункова карта.

Головна Страхування: Страхування житла іншою дорогою політики. Tesco пропонує страхування страхування житла за дуже низькою ціною для всіх своїх клієнтів.

* Ви можете користуватися захистом політики для періоду в один рік, заплативши тільки за вісім місяців.

* Якщо Ви є членом страхування автомобіля Tesco, ви можете насолоджуватися додаткові п’ять відсотків знижки.

На додаток до всіх перерахованих вище переваг, Tesco страхування клієнти можуть користуватися 24 години на добу, пропоновані персоналу підтримки клієнтів. Всі претензії будуть виплачуватися вчасно і без суєти. Вони навіть допомогти вам у порівнянні їх витрати на страхування та послуги, що пропонуються з іншими страховими компаніями в області.