чому, як і від купити медичне страхування

На придбання медичного страхування може бути складним завданням, сама по собі. Додайте до цього різні правила в різних штатах і постійний тиск покупці обов’язково план до 2014 року, а у вас є дійсно складною господарською роботою у ваших руках попереду.

Страхові правила змінюються з кордонами, але те, що залишається постійним, тому, як і з ким ви купуєте вашому здоров’ю від плану. Відповідь на чому просто. Вам потрібно купити медичну страховку, оскільки вартість медичних послуг є одним з найдорожчих у світі. Вам потрібно купити медичні плани, тому що він не дозволить вам від медичних банкрутства, якщо ви чи ваша сім’я захворює. І, нарешті, але не менш важливих причин, проте в тому, що вам потрібно купити медичну страховку, тому що досить скоро він стане обов’язковим для цього.

Тепер виникає питання «як». Як купити здоров’я, мабуть, один з найбільш шукали фраз в Інтернеті. Як можна купити страховий план, не заблукати в плутанині з жаргонів, вершників і статей є найбільш важливим завданням бенефіціара? Важливо, щоб покупець точно знає, що план, який він купує і медичних послуг, включених і виключених в політиці.

Як правило, заявники повинні пройти медичний тест перед їх політика буде схвалена. Вже існуючі медичні умови можуть призвести або до вашої причиною відмови або ваші премії отримують подорожував пішки. Існують різні штатах, як Нью-Джерсі і Вермонт, де страхові компанії не можуть відмовити охоплення на основі вже існуючих медичних умов. Це відомо як закон ‘гарантований питання. Однак немає ніякого регулювання на премію, що ці компанії можуть брати плату за тих, із захворюваннями.

При купівлі медичного плану, важливо, щоб піти на політику “, що не підлягає скасуванню і” гарантованої відновлюваної. Це просто означає, що страхова компанія не може скасувати політику, поки ви продовжувати платити внески регулярно. Також важливо, щоб купити медичну план, який має якусь розірвання період, протягом якого ви можете вивчити умови плану, переконайтеся, що він підходить, а потім відкинути його, якщо він не задовольняє вашим потребам.

“Як” в купівлі медичного плану багато в чому залежить від «від кого» аспект медичного плану. Перед тим, як зосередитися на будь-яку політику, важливо, що ви зробили складну порівняння цитати і ви купуєте план, який є найдешевшим в даних обставинах.

Важливо також, щоб ретельно перевіряти медичні план, який ви плануєте придбати. Він повинен відповідати всім вашим сьогоденням і очікуваних медичних потреб, і все ж не повинно бути фінансовий тягар. З все більш конкурентному ринку, страхові компанії намагаються залучити занадто жителів, надаючи максимальні вигоди в даній ціновій категорії, і якщо ви ще цього не зробили ваші дослідження ринку належним чином, ви могли бути в програшному становищі.

Купівля здоров’я план не так складно, як це зроблено, щоб бути, якщо ви зрозумієте чому, як і з ким його частиною.