чому цього адвоката, ви повинні купити страхування автомобіля від незалежної брокера

Я не продаю страхування автомобіля, але, як адвокат, що практикує в області травми я часто бачу людей страждають, тому що вони мають неправильну страхового покриття. Часто це відбувається тому, що вони придбані безпосередньо у страхової компанії замість незалежного брокера.

Багато хто з моїх клієнтів, які були серйозно постраждав в автомобільній аварії були вражені тим, хто не мав страховки або тільки мінімальні страхування відповідальності, який становить $ 25 000 в Нью-Йорку і набагато менш в багатьох інших державах. На жаль, багато хто з моїх клієнтів були продані страхові поліси з відповідальністю межах $ 100 000 або $ 300 000, але не були продані відповідні незастрахованих і недостатньо застрахованих охоплення.

Тільки на цьому тижні, ще один новий клієнт мав цю проблему. Мій клієнт був пішохідний перехід на вулиці, коли вона була вражена автомобіль, який зник з місця події. Водій був спійманий незабаром після від’їзду аварії, але власник автомобіля має тільки штату Нью-Йорк мінімального страхування відповідальності в розмірі $ 25 000 і мій клієнт має серйозні травми, що складаються з багатьох зламаних кісток в тому числі перелом руки, ноги і черепа.

Мій клієнт володіє автомобілем з страхування відповідальності межах $ 300 000, але вона придбала страховку від GEICO якого продавцем не продавав її недостатньою ступенем охоплення. GEICO не використовує незалежних страхових брокерів, але продає страхування безпосередньо споживачам через внутрішньобудинкові агентів з продажу.

За невелику плату, мій клієнт, можливо, придбали застрахований в недостатній мірі охоплення $ 300 000, яка дозволила б їй про стягнення $ 300 000 зі своїми травмами, а не $ 25 000. Як не дивно, вона не потребує $ 300 000 страхування відповідальності, щоб захистити її активів. Однак, так як ви не можете купити недострахуватися покриття вище, ніж ваш страхуванні відповідальності, я б порадив їй купити $ 300 000 страхування відповідальності з єдиною метою бути в змозі купити $ 300,000 недострахуватися охоплення.

У мене було багато клієнтів у цій ситуації, які втратили роботу через серйозну травму і понесли значні борги. Якби вони відповідним недострахуватися покриття, додаткові гроші для оплати своїх претензій би була б велика допомога, щоб оплачувати свої рахунки і отримати їх життя разом.

Underinsured покриття автомобіліст буде платити вам гроші з вашого власного поліса страхування автомобіля, якщо ви постраждали в автомобільній аварії кимось, хто був недбалий за заподіяння ваші травми і хто мав менше уваги, страхування відповідальності, ніж ти. Незастрахованих охоплення автомобіліста будуть платити вам, коли інший автомобіль не було страхового покриття або особистості іншого автомобіля невідома.

Underinsured і незастрахованих охоплення недорогі і зазвичай доступні в межах, які відповідають вашій відповідальності страхового покриття. Він не доступний в кількостях, що перевищують ваші страхування відповідальності.

Underinsured і незастрахованих охоплення настільки важливо, що пара держав в даний час вимагають ліміти покриття відповідних Вашому меж страхування відповідальності, якщо не відмовитися від покриття в письмовій формі. Кілька років тому я запропонував кілька сенаторів штату Нью-Йорк, що вони прийняти подібний закон в Нью-Йорку.

Я також бачив багато клієнтів, які не були продані максимальне медичних страхових виплат, яка стоїть мені тільки $ 2,01 на місяць на мою політику страхування автомобілів. Це особливо важливо для людей, які не мають хороший страховий поліс здоров’я. Це також вигідно для пасажирів, які не мають медичної страховки.

Чому ви повинні купити страхування автомобіля через незалежний страховий брокер? Суди визначили причину. Там було кілька “зловживання службовим становищем” позови проти страхових компаній за невиконання пропонують недостатньо застрахованих та незастрахованих автомобілістів ліміти покриття відповідних лімітів відповідальності. Проте, коли страхова компанія продає безпосередньо споживачам, ці випадки пішли на користь страхових компаній. Суди встановили, що, коли споживач купує страхування безпосередньо від страхової компанії, а не страховий брокер, споживач тільки купувати страховку і не платить за пораду.

Коли ви купуєте авто страхування від незалежним страховим брокером, який представляє кілька різних страхових компаній, ви отримуєте перевагу страхування професійної, який може оцінити ваші потреби і раджу вам відповідно. Крім того, тільки незалежний страховий брокер може надати вам з вибором страхових компаній та премії, так що ви отримаєте краще висвітлення за найнижчою ціною.

Чи купуєте ви страхування Вашого автомобіля безпосередньо від страхової компанії або через незалежний страховий брокер, завжди переконайтеся, що ви купуєте відповідний незастрахованих і недостатньо застрахованих автомобілістів охоплення і максимальну оплату медичних пільг.