чому так багато консультантів боротьба реалізації основних і індексовані пенсії

Чи згодні Ви, що основні переваги фіксована рента над CD в тому, що ануїтети як правило, забезпечують більш високу норму прибутку, у них є більш надійні гарантії, і відсотки не обкладаються податком, поки він не використав! Тоді, чому це так важко переконати власника CD перетворити в фіксована рента?

Ви також погоджуєтесь основних переваг індексовані ануїтету над Інвестиції в акціонерний капітал, довірче управління та пайові інвестиційні фонди, що перспектива є потенціал, щоб пожинати потенціал зростання фондового ринку, без негативних наслідків ризику для своїх інвестицій основного. Плюс, індексований ануїтет мінімальної гарантованої процентною ставкою і повертається не оподатковуються, поки гроші не буде припинений. Тоді чому радники мають важкий час закриття продажів Індекс ануїтети?

Є багато причин, чому багато радники виникли проблеми реалізації основних і індексовані ануїтети. Частиною проблеми є найбільш радники продаєте продукт, а не вирішення проблем потенційного клієнта. Вони продають особливостей, замість представлення пільг. Більшість радників не роблять зв’язку з їх перспективами. Вони не будують довіру і взаєморозуміння. Вони роблять речі надто складно. Вони використовують технічний жаргон. Вони знаходяться в передній частині неправильної перспективи. І, на жаль, цей список можна продовжувати і продовжувати!

Ось шість простих рішень, які допоможуть вам негайно продати більше ануїтетів!

1. Ви повинні переконатися, що ви перебуваєте в передній частині правої перспективи для Вас! Більшість радників орієнтовані на залучення заможних перспективи, що ставить їх у пряму конкуренцію з будь-якої іншої радник. Тоді, вони дивуються, чому ці перспективи хочу поговорити з їх прокурору, CPA, біржовий маклер, і т.д., перш ніж зробити рішення. Є багато ніш у ануїтет ринках. У вас є низький, середній і заможних приватних людей. На цих ринках у вас є попередньо пенсіонерів і пенсіонерів. Є CD власники, інвестори взаємних фондів, власники акцій, овдовілих жінок, ренти власникам, оподатковувані власників Облігацій, ІРА власників і цей список можна продовжувати і продовжувати. Кожна з цих ніш має різні занепокоєння, проблеми, відносини, симпатії і антипатії. Ви повинні вирішити, який з цих нішевих ринках підходить для вашого знання, досвід, знання і продукти.

2. Ви повинні писати і говорити на шостому рівні клас! Тоді, навіть професорів коледжу можу вас зрозуміти! І, ви повинні припинити використання технічного жаргону. Більшість радників плутаєте свої перспективи за рахунок занадто технічної і вдаючись у подробиці. Якщо ваші перспективи навіть найменшого трохи плутають, то чому вони хотіли б призначити зустріч з вами, або купувати у вас?

3. Ви повинні побудувати довіру і взаєморозуміння! Якщо ви проводите вечерю семінари, безкоштовні освітні семінари або просто говорити з людьми по телефону, ви повинні бути в змозі продемонструвати ваші перспективи, що ви по-справжньому зрозуміти їх проблеми і їх проблеми. Наприклад, переважна більшість радників тільки отримують 30% ставка від призначення їх освітніх семінарів та семінарів вечері. Тоді, тільки 30% з тих людей, насправді підтримки їх призначення. Основною причиною низького рівня призначенні та скасування призначень є радником не допомагає перспектива побачити, як те, що вони представляють ставиться до ситуації, перспективи. Більшість консультантів, як правило, читати лекції на перспективу. Або, вони намагаються виховувати перспектива. Вони не отримують перспективу емоційно. Радник зустрівши як менеджера з продажу, а не консультанта. Там немає довіри чи взаєморозуміння створюються.

4. Ви повинні допомогти перспективам визначити, що їх найбільші побоювання самі за себе! Ви не можете припустити що завгодно. Ви не можете припустити, що вони розуміють їх реальними проблемами. Ви повинні отримати їх по-справжньому говорити про свою ситуацію і розповісти вам, як вони думають про те, що відбувається. Ви повинні зробити повне, ретельне встановлення фактів інтерв’ю, щоб допомогти вашому перспективи по-справжньому зрозуміти їх проблеми. Наприклад, спочатку багато пенсіонерів скаже вам, що у них найбільше занепокоєння зживає свої гроші. Тим не менше, коли ви робите повне, ретельне розслідувати обставини ви можете виявити, що у них є багато грошей, залежно від їх поточного стилю життя. Їх реальна проблема, вони бояться взяти на доходи, які вони хочуть, щоб кожен рік. Таким чином, вони не в змозі робити те, що вони дійсно хочуть, щоб зробити! Або, може бути, вони бояться, що вони знадобляться довгостроковий догляд і у них не буде достатньо грошей, щоб переконатися, що у них є вибір, як їх турботі. Або вони бояться, що їх чоловік не буде достатньо грошей, коли вони помирають, тому що їх дружини втрачають пенсійного та соціального забезпечення! Або, вони хочуть переконатися, що у них є гроші, щоб пройти на дитину, чи благодійність.

5. Ви повинні уважно слухати, що ваші перспективи кажу! Коли ви дійсно слухаєте чиїсь слова, ви стаєте пов’язаним з цією людиною. І, не те, що вид зв’язку, що ми всі хочемо? Ви не можете продати, якщо ви дійсно не розумієте проблеми своєї перспективи і те, що вони дійсно хочуть. Ви повинні щиро слухати перспектива, так що ви можете ставити правильні питання, щоб прояснити перспективи поточної ситуації і почуття. Однак, слухаючи менш важливо, ніж, як ви слухаєте. Слухаючи таким чином, що демонструє розуміння і повагу, ви будуєте стосунки з перспективами, і це щира основа, з якої ви можете продати свої перспективи.

6. Ви повинні перебувати в постійному контакті з потенційними … і ваші поточні клієнти! Це просте правило маркетингу, тим більше ви залишитися попереду людей, які можуть робити бізнес з вами, тим більше можливостей у вас є, щоб заробити свій бізнес. Якщо ви не залишатися на зв’язку, ви будете забуті. І, якщо ваші клієнти, перспективи, і діловим партнерам забути тебе, то вони, звичайно, не буде робити бізнес з вами (або посилання, кого вони знають до вас). Залишатися на зв’язку йде не про цькування ваші перспективи і клієнтів, поки вони не купують у вас. Йдеться про збереження в постійному контакті з ними в позитивну, чи не загрозливим чином. Це даючи їм знати, що відбувається, показуючи їм, ви піклуєтеся, відправивши їм нагадування та надання інформації, що це цінність для них.

Якщо ви хочете, щоб продати більше ренти, то ви повинні практикувати вище шести простих рішень! Ці шість простих рішень, те, що ми зосереджені на в наших системах і з нашим тренером. Ось чому радники з якими ми працюємо в змозі встановити зустрічей з 70-90% їх учасників семінару. І чому ці радники можуть зібрати мільйон або більше ануїтету премії кожен місяць!

Лью Nason
“Дев’ять з десяти хлопець”