чому страхування Medicare доповненню є гарним вибором, коли медична допомога не достатньо

Якщо ви виявите, що Medicare тільки залишає вас, щоб заплатити за надто багато з ваших медичних потреб, що ви можете зробити, щоб охопити більшу частину ваші медичні витрати? Обидва Medicare Advantage плани і плани Medicare доповнення страхування може бути використаний на додаток до основної частини А і частини В Medicare переваги, які також відомі як Original Medicare.

Обидва типи планів допоможе Вам з Medicare франшиз і доплати звинувачення. Тільки Medicare Advantage плани в даний час охоплюють відпускаються за рецептом ліків, однако. Якщо у вас є Original Medicare і Медігеп план, ви можете додати рецепт План наркотиків відомий як Medicare Part D. Якщо ви віддаєте перевагу Medicare Advantage плани або Medicare Part D відпускаються за рецептом ліків планує управляти своїми витратами рецепта, знайте, що не всі плани охоплюють всі рецепти. Будьте впевнені, ваші ліки покриті, перш ніж вступити до будь план.

страхування Medicare доповненню має менше обмежень на ваш вибір лікарів

Одне з основних відмінностей між перевагу і Медігеп Плани включає вашу свободу вибору лікаря. Medicare доповненню планів дозволить вам вибрати будь-який лікар або лікарня, яка приймає Medicare. Перевага Плани зазвичай надавати допомогу в рамках ОПЗ, що обмежує вас у виборі лікарів до мережі. Ви не будете обмежені в ситуаціях, коли ви потребуєте екстреної або термінової медичної допомоги, однак. Якщо вам потрібен фахівець, який вважається “поза мережі” для некритичних і не термінове допомоги, відсутність покриття може позбавити вас допомоги, яка має вирішальне значення для вашого стану.

плани Medicare Advantage не стандартизовані

Друга істотна відмінність між цими двома типами покриття займається стандартизацією вигоди. Медігеп страхування був стандартизований в 10 пакетах вигоди і кожну комбінацію переваг позначається буквою. Наприклад, план Медігеп F має найбільший економічний ефект і вигоди завжди буде однаковим, незалежно від того, ваш план F забезпечується Blue Cross Blue Shield, Humana і т.д.

Плани Medicare Advantage не стандартизовані так що ви повинні задавати більше запитань і переконайтеся, що ви розумієте правила, які застосовуються до кожного індивідуальним планом. Різні плани Advantage може зажадати, щоб ви слідували різні правила і плани можуть оплачувати різні відпускаються за рецептом ліків.

дотримуватися одного плану може коштувати вам більше в довгостроковій перспективі

Більшість людей воліють робити покупки для шляхів підвищення їх медичної страховки раз і зробити з нею, але це дорога стратегія. Плани, які є у змінюватися з року в рік. Наприклад, охоплення Medigap скинули кілька планів і додали два нових пакети в низький преміум-класу в 2010 році. Якщо ви не дивитеся на нові плани, коли вони приходять на ринок, ви могли упустити можливості, щоб розширити свій охоплення і знизити страхові внески.

Навіть якщо ви не зацікавлені в Medicare Advantage плани прямо зараз, ви, можливо, захочете ще раз поглянути в найближче майбутнє. Реформа охорони здоров’я є додавання стимулів для цих планів з поліпшення допомоги, яку вони пропонують. Плани з високими рейтингами якості обслуговування буде отримувати державні премії в якості нагороди. У той час як кілька Medicare Advantage плани в даний час, мають більш високий рейтинг, це, як очікується, покращиться наявність бонусних нагород. Крім того, ці плани іноді пропонують найменш дорогий спосіб поповнити ваш Medicare вигоди.