чому страхового шахрайства шкодить усім нам

Коли людина робить страхового шахрайства, будь то одноразова прокладка позов про відшкодування особистого страхування або змова з метою представити неправдиву або завищених рахунків, з тим щоб збільшити прибуток, вгадайте, хто платить найвищу ціну? Споживача. Звичайно, страхова компанія може платити по рахунках, але ніхто не дійсно “приклеїти її в страхову компанію” – вони приклеїти її до страхувальників.

Зрештою, у міру зростання витрат, те саме відбувається і премій. Інституту Страховий Інформації вважає, що страхове шахрайство додає до $ 30 мільярдів на рік у фіктивні збитки. Тепер, 30 мільярдів доларів є велике число. Це число, яке не обов’язково поглинається як витрати на ведення бізнесу. Ні, страхові компанії знаходяться в бізнесі, щоб заробити гроші, і вони передають свої витрати на своїх клієнтів – навіть фіктивних витрат.

На додаток до високої вартості шахрайських претензій, страхові компанії мають додаткові витрати, пов’язані з цим питанням – вартість виявлення, розслідування та боротьби з цими претензіями. Це не дешево найняти групи слідчих чи займатися шахрайством. Мало того, що споживач отримає більш високі страхові внески на основі розширення збитки, споживач повинен також розплачуватися за розслідування і проводить правові заходи проти шахраїв.

Подумайте про різних стратегій, що маєте. Ви, можливо, медичне страхування, страхування життя, автострахування, страхування житла та компенсації працівникам страхування тільки, щоб назвати декілька. Скільки премій всіх ваших політик додати до щороку? Ваші щорічні витрати на страхування складаються в досить кремезний числа, а також. Враховуючи, що ви платите за страхове шахрайство за рахунок збільшення премій, раптом, ця проблема стає все більш актуальною.

Тепер розглянемо спокуси участь. Ви платити десятки тисяч доларів за страхування і, сподіваюся, ніколи не доведеться збирати. Тим не менше, якщо ви робите, ви можете захотіти, щоб “отримати свої гроші варто”, перебільшуючи свої втрати. Інші виправдовують страховому шахрайстві, звинувачуючи страховим компаніям для їх недобросовісної практики або пропозиції лоуболл врегулювання. Система далека від досконалості, але з додаванням шахрайських претензій в суміш не є відповіддю.

Хоча багато споживачів мають слабке відношення, коли вони чують про інших подачі неправдивих заяв або доповнюючи свої втрати, інші глибоко стурбовані. Чому решта з нас платити за жадібність? Страхове шахрайство є злочином, і це заподіює біль кожному страхувальнику в країні.

Іншим способом, що страхове шахрайство боляче те, що це кидає тінь повного галузей. Наприклад, останнім часом звинувачення на адресу власника і кілька співробітників відновлення лиха Інк боляче промисловості аварійного відновлення. Споживачі Цікаво, якщо всі компанії лиха відновленню роблять свої власні правила або участі в неетичною практики. Просвердлите ці сприйняття ще далі, і ви надасте споживачам цікаво, якщо компанія, яка відчуває, що це нормально, щоб зірвати страхові компанії також вважають, що це нормально для виконання роботи або паскудної overbill низькоякісних продуктів і послуг.

Чи є ви споживачем або власник бізнесу, страхування являє собою більшу частину вашого бюджету. Як ви ставитеся до вартості страховки може впливати, як ви ставитеся до так званих “злочин без жертв” страхового шахрайства. Однак, як тільки ви розумієте, що жертви дійсно існують і що ви той, хто в кінцевому підсумку платить за рахунками, ви не можете бути настільки готові сидіти склавши руки, поки інші обдурити систему.

Коротше кажучи, страхове шахрайство не так. Це неетично. Це шкодить усім нам. Якщо ви хочете побачити знизилися страхові внески, ви повинні виступити зі страховим шахрайством. Крім того, якщо ви хочете побачити збільшення прибутку Вашого власного, приймаючи високі, етичні дорога є правильним вибором.

по: Г-н. Марк Decherd