чому світ повинен побачити Антарктиду

Сніг та холодно щось цей пан любить після роботи протягом Atigun Pass, високо над Транс трубопроводу на Алясці. Так що цей джентльмен, відставний інженер-будівельник, тремтів від захвату, почувши про план, що випускники місцевого університету асоціація була пивоваріння, зокрема, про антарктичну експедицію. Я почав думати, що це була просто відмінною ідеєю. Антарктида була зачаровує реальні дослідники навіть ті крісла, незважаючи на свою репутацію самого холодного і найменш гостинним місцем на Землі.

Але останнім часом, менше мандрівники можуть відвідати цю землю в рік за рахунок багатьох фінансових неприємностей, так як це не дуже легко, щоб дістатися сюди. Оспорювання дійсності для, перш ніж можна дістатися до Антарктичного півострова, він повинен почати з південним містом Аргентини відомий як Ушуайя, подорожувати тисяч кілометрів протягом кількох днів через протоку Дрейка, похмура з грубими моря погоди в світі.

Такий досвід не тільки глибоким, але і життя змінюється. Після того, як побачили ще в 1820 році, тут пригоди почалися з кінця 1800-х років. Багато з них не знають про те, що комерційні рейси тільки послідувало після того, Договір про Антарктику був підписаний в 1959 році, будівництво Білого Континенту в якості природного заповідника, притулком присвячений науці і спокій тільки.

Навіть з поступовим зростанням туризму і подорожей, він не парити, поки залізну завісу звалився в 1990 році. Росії з хокею з оцінкою судів експедиції були зроблені багатьма туроператорами, які бачили можливість і перетворили їх на круїзних лайнерів для їх комерційних підприємств подорожі, оскільки не було жодного фінансування для наукових цілей розвитку. Щось захоплюючі і нові повинні побачити відвідувачі, які в основному досвідчені мандрівники світу. Але деякі з туристів, з іншого боку, прагнуть бути схожими на сера Ернеста Шеклтона, чия легендарна витривалість тому експедицію в 1914 році був написаний в історію як самий захоплюючий розповідь про експедиції виживання.

Дивовижну красу Антарктиди, як відомо, щоб зачарувати багатьох фотограф, художник і любитель природи, а також, крім заповнення пейзажі, можна каяку навколо айсбергів, і гігантські льодовики. Ви побачите все, починаючи від пінгвінів і тюленів, щоб кілька різних видів китів, в тому числі горбатих, малий полосатик і вбивця. Приполярних районах Півночі є домом для білих ведмедів, так що не шукайте їх.

Люди доведені до узбережжя невеликі гумові човни, названі завищеними зодиаков як не було ніяких доків або порти розроблені в цьому районі. Отримати камеру готова, як ви можете тепер каяку проти айсбергів, стоять з пінгвінами і навіть похід з ними. Мало того, що натуралісти експедиції бути там, щоб стежити за вами, але вони можуть також легко відповісти на будь-які питання з історії заморожених континенту, тваринний світ, морських ссавців і навіть гляціології.

Його поїздка, до якої увійшли вісім днів на борту 5-зіркового круїзного судна, і три дні в Буенос-Айресі, було типово, що він показав на борт кілька лекцій з місцевої дикої природи і ландшафтів. Прямуючи до натуралісту екскурсій з гідом пінгвіна лежбище було те, що дійсно зробило його поїздку незабутньою. Ці приємні коротконогі птиці представлений хороший номер після прогулянки сміливо до нього.

Але тоді подорож до Антарктики не те, що інші були б раді. Більшість екологічних експерти побоюються, що збиток крихкої екосистеми континенту зростає все більше і більше туристів приїжджають в, порушуючи розмноження тварин і, отже, призводить до зменшення населення. Міжнародна асоціація антарктичних туроператорів прийняла добровільні стандарти для мінімізації екологічних наслідків туризму. Поки екологічної та експлуатаційної закони дотримувалися всіма туристами, природні програми, а також корпорації, ця область повинна бути незайманою і бездоганною.

Він швидкий, щоб додати як сумно, що сьогодні більшість телевізійних шоу змусити людей повірити, що тварини, особливо народ пінгвінів, які знаходять будинку в Антарктиді, якраз там, щоб розважати і радувати і, що ще більш посилює проблему. Якщо ці тварини звикли до того, люди навколо них, немає ніяких причин, щоб вони були обережні. І це тривалий відмежування від світу природи створює багато неприємностей. Але інші природоохоронні робити не прийняти це взагалі. Але, заохочуючи все більше і більше людей, щоб ризикувати в Антарктиді, стверджує він, вони будуть відчувати себе чутливість для цієї землі.