чому родини не повинні бути без терміну страхування життя

Мій батько помер, коли мені було дев’ять років. Він залишив мою матір і четверо дітей у віці від сімнадцяти років і дев’яти і не було грошей. Звичайно, я нудьгувала по ньому, але в дев’ятій я не мав великого уявлення про смерть або втрати. Я знаю, це звучить егоїстично, але що я дійсно пропустив, був наш старий спосіб життя. Ми повинні були перемістити будинок, бо ми жили в будинку і компанія не могла залишитися там більше. Ми повинні були відмовитися від автомобіля, тому, що була надана компанії теж. Все, що ми могли дозволити собі був пробіг вниз Рада будинку. Це було маленьким і тісним і не було багато на шляху паркани, щоб ми відчували, що ми були сусіди прямо зверху нас. Це було все, сіль на рану нашого горя, всі ці речі, які niggly тепер стала нашим життям. Я не знаю, чому мій батько не виносив страхування життя, все, що я знаю, що він цього не зробив, і ми несли за них відповідальність цього рішення протягом тривалого часу.

Це змусило мене задатися питанням, чому так багато людей закочують очі, коли слова «страхування життя» були вимовлені вголос. Звичайно, я можу зрозуміти, не бажаючи, щоб розглянути сценарій, який може зажадати від вас або вашої родини, щоб насправді потрібно його, але це не може служити виправданням для ігнорування його в цілому, а не плануючи заздалегідь. Уявіть собі, всього лише на мить, життя вашої родини, якщо гірше було статися і у вас не було страхування життя?

Метою страхування життя, щоб гарантувати дохід вашого чоловіка і дітей, якщо ви вже не в змозі внести свій внесок у їх благополуччя, як ви робите зараз. Подумайте про це, якщо щось трапиться з вами, ваша сім’я може дозволити собі жити в ваш поточний будинок? Чи буде достатньо грошей, щоб підтримувати свій нинішній спосіб життя? Чи буде вартість похорону стати тягарем? Чи буде ваш чоловік зможе підтримати вашу сім’ю легко? Або стрес і горе і фінансовий тягар втрати ви викликати нестерпні труднощі для них?

Може бути, ви думаєте, що ви зберегли і правильно інвестувати і встановити міцну основу, що, незважаючи на відсутність ви, ваша родина буде в порядку у фінансовому плані. Реальність така, що це малоймовірно. Це особливо актуально для сімей з маленькими дітьми. Це часто час, коли сім’ї все ще намагаються утвердитися і часто високі борги, заощадження низький, догляд за дітьми є дорогим і доходи, не може бути на піку або, можливо, один з партнерів з робочої сили, щоб піклуватися про дітей. Звичайно, саме цей час, коли кошти часто розтягується, що страхування життя є найбільш необхідні, але часто, що сам факт ставить сім’ї геть від регулярних зобов’язань страхових внесків.

Але гарною новиною є те, що воно робить вас хорошим кандидатом для терміну страхування життя, тому що це сама недорога форма страхування життя навколо. Премії за термін страхування життя виробляються на основі вашого віку і стану здоров’я, і ​​як правило, придбаних з погляду певної кількості років – 1, 5, 10, 20 або будь-який інший період ви віддаєте перевагу. Виходить, що термін страхування життя має найвищий охоплення найнижчих премій.

У той час як термін страхування не є ідеальним для людей старшого віку, як ціни ростуть істотно з віком, це відмінне рішення для молодих пар або сімей, які мають високі борги в тому числі іпотеку, страхування життя витрати і утриманців. Страхування може охоплювати вас, а ваші діти ростуть і іпотечних погашається. До того часу, політики спливає ви, швидше за все, вже вклали кошти окупилися ваші основні борги і більше не мають утриманців.

Так хто повинен бути покритий з поліса страхування життя? Враховуючи, що страхування дійсно про доходи захисту – надання коштів, коли ви не можете – ви, як правило, охоплюють той, хто вносить свій внесок у сімейний бюджет. Отже, спочатку вгору, переконайтеся, що первинні годувальником покрита. Якщо цей дохід зникло то ви хочете, щоб переконатися, що поточні потреби сім’ї покриті.

Але не варто зупинятися на досягнутому. Якщо ваш чоловік піклується про дітей повний робочий день і щось мало статися з ними, як би ви фінансувати догляду за дітьми? Страхування може охоплювати, що додаткову плату. Так що, якщо будь-який вторинний дохід покладатися на покриття витрат, або через прибуток або безоплатного вкладу те, що людина також повинна мати страховий поліс.

Вам потрібно отримати страхування життя для своїх дітей? Як правило, це рекомендується тільки якщо ви не можете дозволити собі витрати на похорони (як правило, близько $ 5000). В іншому випадку, немає ніяких підстав для дітей повинні бути застраховані, оскільки вони не вносять внесок у сімейний дохід.

Маючи страхування життя не тільки дає Вам душевний спокій, знаючи ваші родини будуть піклуватися після того як ви або ваш чоловік пішов, вона цілком може бути одним з кращих фінансових рішень, ваша сім’я може зробити.