чому премія повідомлення джерело стресу

Життя ніколи не буває справедливою. Просто, коли ви думаєте, що ви впали в смуток і речі не можуть бути гірше, ніж вони гірше. Можна було подумати, що рецесія буде означати ставки страхових внесків залишиться тією ж. У вашої мрії, ви могли сподіватися, що ціни падати. Зрештою, там, AOS масове безробіття – це, AOS гіршого рівня безробіття протягом більше шістдесяти років. З доходів населення не падає і гарантій зайнятості, це не час, щоб знайти збільшення ставки страхових внесків. Проте, коли ці премії зауважує падіння у вашому поштових скриньок, є докази. А це, AOS не тільки ви. Премії йдуть вгору для більшості водіїв. Це так несправедливо! Все, окрім трьох держав у союзі обов’язкове страхування цивільної відповідальності. Для всіх, хто хоче залишитися правовими на дорогах, ціни на водіння стає для стримування рівня. Спочатку це була ціна на газ стрільба вгору, як ракета. Зараз він, AOS тих премій! Що, AOS відбувається?

Є дві абсолютно різні проблеми збираються разом в той же час. Один походить від загального спаду в економіці. Інша пов’язана з системою регулювання для страхової галузі. На папері, компанії мають легку поїздку. Вони збирають у премії, отримують претензій, виплати за позовами і зберегти баланс як прибуток. За винятком найгіршої рецесії за десятиліття зловили їх зненацька. Це все зводиться до того, що страховики повинні робити з грошима, які вони зібрали дюйма Їх відповідь була інвестувати в основному у фондовий ринок. Таким чином, вони заробили і отримали дивіденди зростання капіталу, поки вона не була необхідна, щоб виплатити за претензіями. Але деякі вклали в ці нові сек’юритизованих облігацій на основі іпотечних кредитів та інших позик. Отже, коли обидві власності та ринків капіталу були підбиті, страховики виявилися з великими втратами. При нормальних обставинах, це не було б проблемою, але страхова галузь грати за іншими правилами. Вони регулюються страхових відділів та комісарів для кожної держави. Щоб захистити всі ви люди, які купують політики, основним правилом є те, що компанії повинні мати достатньо капіталу в резерв для виплати за позовами ви робите. Коли ринки акцій та облігацій впала, багато компаній або порушив правила або були занадто близько для комфорту. Так компанії рухалися навколо готівкою між державами, щоб тримати себе правову та розклеювання премії, щоб зібрати більше.

Це, AOS парадоксально, що правила, спрямовані на захист споживачів слід призвело до зростання премій так швидко. Хто б міг подумати галузі автострахування втратили б так багато грошей, які вони вклали. Зрештою, вони використовують всі ці розумні люди називають актуарія для оцінки ризиків для написання політик. Можна подумати, вони побачили б ризики деякі інвестиції, які вони робили. Однак, як і більшість інших інвестиційних менеджерів, страховики були захоплені зненацька. Результатом є те, що, в одночас, багато були близькі до не маючи достатньо грошей, щоб заплатити на вашої політики. Це було і залишається серйозною проблемою. Це, AOS, чому галузь автострахування просить вас все більше грошей.