чому не платитиме ваш страховик критичного охоплює хвороба

Багато було написано про критичних захворювань (CI) продукції за останні кілька років. Це підкреслює і негативів і позитивів про складне тип страхового покриття.

Дослідження показали, є відсутність довіри громадян до окремих претензії процесів і процедур, які повзучої дюйма ще більше турбує, є стурбованість тим, що страховики прагнуть не платити ці дорогі претензії, якщо це взагалі можливо.

Це була посилена за рахунок претензій статистики, що є широко доступні, що не на 100 відсотків порівнянні.

Ринок страхових послуг в цілому потребує виховувати клієнтів не тільки про продукцію, але і навколо процеси і процедури звернення з вимогою цих політик.

Standard Life відмовилася платити 14 відсотків від критичних претензій хвороби в першій половині 2006 року, відповідно до його претензії статистикою.

У першій половині 2006 року, 6 відсотків претензії були відхилені, тому що претензії не відповідали політиці визначення і 8 відсотків були відхилені через нерозголошення.

У цілому, Standard Life виплачено £ 9,8 млн. в 184 CI претензій з середнім значенням претензії в розмірі £ 53546. Найвища вимога заплатив, було £ 300000.

Стандартний Life Assurance захисту менеджер з маркетингу сказав: “Рівень знизився претензії розчаровують. Будемо сподіватися, що робота Асоціації британських страховиків (ABI), через виклад передового досвіду, допоможе зменшити кількість претензій знизилося і почати для відновлення довіри в галузі, яка як не дивно не любить знижуватися претензій “.

Найбільшого страховика країни, Norwich Union, також відмовилася виплатити майже на чверть своїх критичних претензій хвороби в 2005 році.

Виявилося вниз в цілому 23 відсотків претензій в 2005 році про те, що страхувальники не змогли розкрити або стану здоров’я або дотримуватися умов.

Страховик відмовився 12 відсотків претензій у зв’язку з нерозголошення медичні факти, коли в політиці були вивезені, а ще 11 відсотків випадків, тому що політика умов не була виконана.

Ці цифри були трохи вниз в 2004 році, коли 13 відсотків претензій були відхилені через нерозголошення і тій же пропорції, у зв’язку з недотриманням критеріїв політики.

Норвіч союзу сказав, що група прагне знайти способи, щоб знизити рівень нерозголошення.

У 2006 році страховик представив “повний лист факту розкриття” в його інформаційних пакетах, щоб їхати додому важливість заповненні анкет “акуратно, точно і повно”.

Експерти заявили, що питання про нерозголошення була «основним один”, і закликали споживачів, щоб вони розкрили свій повний анамнез і вибрав найбільш підходящу політику з урахуванням своїх обставин.

Претензії цифри були оприлюднені, як Асоціація британських страховиків сказав, що це було робити подальші кроки для захисту споживачів при покупці життя, критичного захворювання та страхування захисту доходів.

Страхові компанії заявили у світлі постаті, яка в даний час вони працюють над пропозиціями розроблений, щоб зробити застосування для цих видів страхування над тим ясніше телефон та інтернет.

Статистика за останні пару років у зв’язку з критичними претензій хвороби показали, що 60 відсотків заявників були віком від 40 до 59 років, 32 відсотків були у віці від 0 до 39, і 8 відсотків були у віці старше 60 років.

У першу п’ятірку причин для претензій були рак, інфаркт, розсіяний склероз, інсульт і доброякісні пухлини головного мозку.

Критичні охоплює хвороба може бути важливий контракт для тих, хто стурбований захистом своїх фінансів у разі серйозних захворювань і з рівнем боргу, який існує в даний час у Великобританії в поєднанні з відсутністю заощаджень, щоб забезпечити фінансову подушку, критичне охоплює хвороба може бути один з безлічі корисних політик.