чому літні вибрати страхування на випадок смерті, над терміном життя

На жаль, багато людей думають про необхідність страхування життя і після того, як буде занадто пізно, і вони вже були діагностовані з захворюванням. Так, старші пари важливо, щоб зафіксувати постійні поліса страхування життя, які будуть там на все життя, перш ніж ваше здоров’я погіршується. Термін недорогий, але вона призначена для тривати тільки протягом певного періоду у вашому житті.

Тому все життя з допомогою недорогих термін

Термін страхування зазвичай пропонує нижчу премію в порівнянні з цілим життям політики, ця політика зазвичай купуються в перші роки життя застрахованих осіб. Ці терміном тип політики мають конкретні строки або строк періоду як випливає з назви. Ця політика, як правило, включають в себе можливості оновлення з преміями, які можуть істотно збільшитися в якості страхувальника стає старше. Часто ці види політики буде включати в себе положення, що вимагає нових страхові свідоцтва. Отже, якщо ви були хворі, це може бути неможливим, щоб отримати страховку після розвинутися стан здоров’я чи політики може стати недоступним в той час, коли ви, можливо найбільше потребує. З іншого боку ціле життя політика залишається в силі, так як назва політики передбачає, все своє життя до тих пір, як ви будете продовжувати платити страхові внески або грошової вартості залишається в силі. Термін страхування життя, як правило, тільки поновлювані 75 років і закінчується в дату закінчення політику, якщо не буде продовжений.

страхового захисту для літніх сімей

Всього життєві плани мають ряд переваг для літніх: Більшість політики не можуть бути записані на застрахованого до віку 85 років і не може зберігати в силі до самої смерті. Як правило, при застосуванні для невеликих обсягів цілому охоплення життя у вас не буде приймати медичний іспит або у вас є робота крові розглянуті. Як ви можете бачити, ці плани також мають більшу гнучкість для задоволення вимог віку та стану здоров’я історії.

Метою всього життя для літніх людей

• Витрати на похорон
• забезпечити дохід для старших чоловіка або дитини одержувача після вашої смерті
• Для забезпечення покриття до 100 років або гарантованої вигоди смерті бенефіціара
• Щоб побудувати грошову вартість і створюють додатковий потік доходів для виходу на пенсію
• Діти придбати все життя для батьків, щоб забезпечити безпеку іншого батька
• страхування для літніх людей, які, можливо, були знизився на покриття раніше
• Щоб залишити нерухомості або коледж фонд для онуків

На додаток до випадку втрати годувальника, яка виплачується вашої бенефіціаром, поліс страхування на випадок смерті можна також створює те, що називають “грошова вартість”, або рідкий резерв, який по суті є зростаючою функцією відкладеного податку заощадження, які ви можете зняти або займати в відношенні . Якщо політика набула досить рано чи фінансуються у великій мірі на початку він може забезпечити хороший ресурс Пенсійні, що можна зробити з виходу на пенсію, так як мало що можна очікувати від соціального забезпечення. Багато хто з них виявив, що це цінна властивість, якщо вони потребують додаткових джерелах пенсійного доходу для задоволення повсякденних витрат на проживання. Додаткова вартість може також виконувати необхідність незапланованого довгострокового догляду, яка не повністю покриті Medicare.

Для тих літніх одружених на фіксований бюджет невеликої кількості все життя мають важливе значення для забезпечення остаточного покриття витрат і захисту залишилася коханої людини для їх залишкового ресурсу в той час, вони можуть бути не в змозі повернутися до роботи і надавати фінансову підтримку, щоб забезпечити свої володіти благополуччя. Все життя був розроблений, щоб бути простий, швидкий і доступний спосіб забезпечити страхування життя для літніх людей.