чому кур’єри і водії платити більше за страхування

Коли ви отримаєте кошторис для ван страхування, ціна буде залежати від ряду факторів, включаючи свій вид діяльності і річний пробіг. Кур’єр фірми і водії зазвичай платять вищі комерційні ван страхування премій, тому що вони розпалюються поставки обсягом більш широкої області і мають відносно високий річний пробіг. Страхування котирування, які вони отримують буде вище, ніж у водіїв, які працюють в невеликому районі, або некомерційні ван водіїв.

Якщо ви використовуєте ваш автомобіль або транспортних засобів для перевезення вантажів або людей в обмін на оплату, необхідно, щоб отримати страховку кур’єром ван. Кур’єри і водії транспортування численних товарах для декількох клієнтів, і потрібно страхування, яке охоплює їх транспортним засобом і транзитних вантажів.

Ті, хто перевезення вантажів будь-якого роду навколо в їх автомобіль потрібен спеціальний вид комерційної ван страхування? додаткове страхування товарів у дорозі – що також охоплює ці товари. Це, як правило, поставлятися у вигляді самостійного політика від звичайної страховий поліс фургон, і це допомагає забезпечити прикриття для товарів, якщо вони вкрадені, пошкоджені в результаті нещасного випадку в автомобілі, втратили, або пошкоджений під час транспортування. Ви потрібні обидва види страхування, тому що це є порушенням закону, щоб не зробити і тому що це захищає ваші інтереси, і ваші клієнти? транзитних вантажів.

Якщо ваша компанія працює більше одного комерційного фургона, ви повинні отримати котирування флоту страхування для всіх Ваших транспортних засобів. Це допоможе вам заощадити багато часу і грошей, чи будете ви запускати два комерційних автомобілів або 200. Ви повинні отримати покриття, яке охоплює всі різні типи використання Ваших транспортних засобів, щоб переконатися, що ви повністю покриваються в будь-якому випадку.

Кур’єр ван страхування не завжди дешеві ван страхування і часто коштує більше, тому що комерційні транспортні засоби, як правило, більше, ніж середній транспортних засобів, і може завдати набагато більше шкоди, якщо вам не пощастило потрапити в аварію. Тим не менш, платити той біт за спеціальне комерційне страхування кур’єром ван набагато краще, щоб захистити вас і вашого бізнесу, і ви можете заощадити на витрати на страхування в цілому на страхування всі ваші імена водіїв, збільшуючи ваші надлишку, і забезпечення того, щоб ваш автомобіль або транспортних засобів зберігатися в безпечному місці в нічний час.

Ви також можете знизити загальний комерційного страхування ван витрати, поєднуючи страхування автотранспортних засобів з кур’єром страхування з тієї ж страхової компанії. Таким чином, Ви отримаєте більше переваг і платити менше, ніж ви б шляхом проведення двох чи більше політик з різними компаніями. Приймаючи ваші страхові поліси з однією компанією, також економить на документи і робить його легше відстежувати платежі, і ви, швидше за все, виграють від декількох знижки політики та отримати відносно дешеві ван страхування, якщо дотримуватися тільки одного страховика. Однак, якщо ви не в змозі отримати якісь знижки, Ви можете бути в змозі отримати фіксовану ставку для комерційного фургона і страхування Вашого товару в страхових транзит, це означає, що ваші премії не буде збільшуватися в наступні роки.

Пам’ятайте – є багато страхових компаній, які там будуть запропонувати вам дешеві ван страхування? але переконайтеся, що ви ходите по магазинах навколо, щоб знайти не тільки кращу пропозицію, але найбільш повне покриття для Вашого транспортного засобу та товарів, які Ви транспорті, повною мірою захистити себе і своїх клієнтів? інтереси на довгі роки.