чому ж страхування домашніх тварин

Маючи будь страховий поліс на місці дає вам спокою, і мають одну для вашого вихованця, нічим не відрізняється. Ви можете платити страхові внески, а не подати позов про вік, як і дві третини власників полісів, але коли стихійне лихо, і ви підбігли величезних ветеринарних рахунків ви будете раді, у вас є.

Як щодо того, основна політика – хоча основний політики коштуватиме мірою, кришка буде мінімальним. Мало того, що вони платять обмеженій кількості, але буде обмеження за часом на претензії, як правило, на рік, і як тільки цей час минув, визначених умов більше не буде покриватися.

Що в імені тобі моєму? – Одного страховика “Золотий» або «Преміум» політика не будуть ідентичними в іншу, навіть з тим же ім’ям. Імена любить це лише маркетингові виверти, щоб залучити вас, і ви повинні перевірити зміст політики ретельно. На іншому кінці шкали, одним страховиком “Бюджет” Політика може бути краще, ніж чужий “Platinum” схемою, незважаючи на назву.

Старі тварини – премії для літніх тварин в цілому зростає з кожним роком, що дає їх власникам дилемою. Ваш поточний страховик може стягувати значно збільшив премії, коли ваш вихованець досягає старості. Але, з перемиканням, Ви можете знайти вже існуючих умов виключені з дешевшої політики, а деякі страховики можуть не покривати старих собак в будь-якому випадку.

Таким чином, ви повинні вибрати, чи потрібно платити високу премію з існуючою страховика, або платити за нову політику, яка не пропонує адекватне покриття або застрахувати своє домашнє тварина взагалі. Само собою зрозуміло, цей вибір відбувається в той час, коли тварина, швидше за все, взяти на себе ветеринарні витрати.

В ідеалі ви повинні застрахувати ваш вихованець поки він молодий і вибрати політику з високим рівнем покриття. Але не скасувати страхування на старих тварин без попередньої пошуку нової політики, яка пропонує достатнє покриття.

Як щодо екзотики – деякі з основних страховиків буде охоплювати екзотичних тварин, таких як рептилій, але ви, можливо, доведеться знайти більш фахівець компанії. Ви повинні мати можливість отримати пораду від людини, якого ви купили його у або у інших власників. Там також може бути асоціація для любителів видів, які ви можете зв’язатися.

Чи що безкоштовно? – Якщо ви отримуєте або житлових субсидій або муніципального податку ви можете претендувати на допомогу до вартості лікування для домашніх тварин. Отримайте поради від SSPCA якщо ви живете в Шотландії, або з USPCA в Північній Ірландії.

Тварин благодійних RSPCA і PDSA попросить вас взяти кошти випробувань, перш ніж пропонувати фінансову допомогу з лікуванням. Якщо ви отримуєте нужденності державних допомог ваш вихованець буде мати право на лікування в будь-який з чотирьох тварин лікарні в Лондоні і Грімсбі управляють Blue Cross. Вони будуть просити вас про пожертву, проте мало, ви можете собі дозволити.
Як щодо знижки для мікро-сколів? – Ви можете бути в змозі отримати знижку, якщо ваш вихованець мікро-відколи, так що не забудьте запитати, коли ви закликаєте до цитати. Попросіть вашого ветеринара про процес, якщо ви хочете, щоб ваше домашнє тварина мікро-відколи.

Рекомендації – ветеринари не мають ліцензії на надання консультацій по страхуванню домашніх тварин і не повинна давати рекомендації своїм клієнтам. Незважаючи на це, недавнє опитування 287 ветеринарів показав, що 50 відсотків так і зробила. Ви можете підібрати різні листівки на практиці ветеринарів, але використовувати Інтернет, щоб знайти кращих страхових для вашого вихованця.