чому жінки, швидше за все, скористатися більш дешевою страхування автомобіля

Страхування автомобіля для жінок дешевше, в багатьох випадках, ніж страхування автомобіля для чоловіків. Є багато причин для цього. Статистика показує, що більше чоловіків автовласників, ніж жінок автовласників. Ймовірно, це пов’язано з тим, що чоловіки більш впевнені у водінні, ніж жінки. Багато жінок також можете найняти водіїв. У той же час, багато жінок не до душі автомобілі, тому що вони вважали його дорогим мати один, вважаючи, що є технічне обслуговування та ремонт витрати в майбутньому. Так, одна з причин, страхування автомобіля є більш дешевим для жінок, тому що є менше жінок водіння на дорозі, ніж чоловіки.

Рушійною поведінка жінки може бути також наводиться в якості причини. Жінки, як правило, обережні водії, а чоловіки, як правило, бути підприємливим. , То побачите більше чоловіків, ніж жінок прискорення вздовж шосе. Жінок-водіїв, як правило, управляють їх авто з обережністю. У той же час, менше жінок по трасі п’яним. Це чому жінки, як правило, бере участь у меншій кількості випадків дорожньо-транспортних пригод.

Купівля автомобілів переваги жінок і зробити їх вірогідними кандидатами на дешеве страхування автомобіля. Жіночі автомобілі як правило, менше, ніж у чоловіків. Чоловіки віддають перевагу величезні автомобілів і спортивних автомобілів, які є дорогими, щоб застрахувати. Відмінності між вибір автомобіля, жінок і чоловіків також викликають розбіжності у вартості страхування.

Зверніть увагу, що в той час як дешеве страхування автомобіля для жінок, здається, несправедливо для чоловіків, жінок ніколи не цілком насолоджуюся страхування автомобіля до недавнього часу. У минулому жінки не могли власні автомобілі, не кажучи вже отримати страхування автомобіля. Тим не менш, жінкам даються можливості, що чоловіки звикли користуватися в поодинці. Страхування автомобіля фірм якось зробили себе привабливим для жінок-водіїв, надаючи їм знижки на авто політики.

Жінки не повинні покладатися на їх статі при отриманні автострахування. Просто тому, що ви жінка, не означає, що ви завжди можете отримати дешеве страхування автомобіля. Є й інші чинники, які відіграють роль теж. Навіть якщо ви жінка, якщо у вас поганий водіння запису, ваші премії може піти вгору.

Автомобіль вибір впливає багато рішенням страховика, чи слід дати вам дешево чи дорого страхового поліса. Якщо ви дійсно хочете отримати недорогий Автострахування, триматися подалі від спортивних автомобілів, автомобілів високої продуктивності і розкішних позашляховиків. Крім того, перевірте авто з високою ймовірністю бути вкрадені, і триматися подалі від цих автомобілів. Це означає лише одне, перш ніж купити автомобіль, чи вважають Ви, швидше за все, будуть платити високі або низькі страхові премії на ньому.

Жінки повинні бути мудрими при купівлі страхування автомобіля, тим більше що існують різні види страхування. Загальні страхові поліси забезпечують покриття ушкоджень і матеріального збитку, травми, зіткнення пошкодження, та інших збитків, які виникають в результаті зіткнення (повне охоплення).

При виборі який тип покриття, розглянемо ваш стиль водіння. Якщо ви думаєте, що ви занадто обережні, що ваші водіння навіть не образити і муху, розглянемо пропускаючи покриття для зіткнення і вибирають для повного охоплення. Звичайно, ви, можливо, доведеться включати в себе страхування відповідальності, як ваш стан, швидше за все, вимагає цього. Знову ж, якщо ваша машина стара, ймовірно, це непрактично для підтримки необхідного страхового покриття.