чому жінки страхування автомобіля є не сексистські

Автомобіль страхових тарифів для чоловіків відрізняються від жінок, подобається нам це чи ні. Навіть досі, страхування автомобіля для жінок дешевше, ніж чоловіків. Відмовтеся від будь-яких негативних уявлень Ви можете мати відносно жінок-водіїв. За наявними даними страхової компанії, дами, менш що у аварії, ніж чоловіки. Страхових актуаріїв визначення ставок Жіночі Страхування Це не правда, що всі страхові компанії дискримінації щодо чоловіків. Вони рівні, так як, за повідомленнями, вони все ще покарати всіх груп, які засновані на жорстких статистики. Страхова компанія має один актуарій – особа установці премій для компанії. Страхування актуарій повинен бути хороший в математиці, тому що вони, хто інтерпретує втратами для компанії. Вони також вивчають, якщо група драйверів причиною більш-менш претензії, ніж інші. Актуарія дуже важлива, оскільки його аналіз буде визначатися, якщо страхова компанія вигідно чи ні. . Ні для кого не секрет, що жінки можуть придбати кращий автомобіль страхування угод, ніж чоловіки, тільки через те, що вони залучені в аварії менше і мають менше страхових випадків

Жінки повинні Придивіться до цін за кращу угоду Хоча це правда, що багато жінок політику страхування автомобілів дешевше, це все ще стоїть пошуку угод. – Причина в тому, що багато нефахівців провайдери також забезпечить відданим угод для жінок, навіть якщо вони не концентруються на страхування автомобіля для жінок. Крім того, пропозиції неспеціалісту постачальників дійсно може закінчити тим, що краще – зберегти вам більше .. Ставки можуть значною мірою відрізняються від одного страховика до іншого – так що завжди варто порівняти політику, щоб знайти найкраще справу. Деякі компанії спеціалізуються на жіночій Страхування автомобілів З іншого боку, однією з переваг для забезпечення політики страхування автомобіля від страхової компанії жінок в тому, що фахівець компанії частіше, ніж не надавати додаткові переваги, які виділені неспеціалісту компанії не могли запропонувати. Наприклад, фахівець компанії може забезпечити захист сумочку, страхування на покупки товарів в транспортному засобі, а також консультаційні послуги для жертв нещасних випадків. Інші могли б також розширити жіночий чистих ремонтів, в яких беруть участь ремонтні роботи, які краще обізнані про проблеми безпеки жінок – б уникнути перехоплення або поставки, якщо запитується.

Оскільки жінки не так схильні до так багато нещасних випадків, вони часто не затверджують, нещасних випадків. І навіть якщо вони стверджують, що це занадто, що за менший збиток в порівнянні з повної втрати. Тому багато страхові компанії не потрібно витрачати стільки ж на ці претензії. Це головна причина, чому страхові компанії стягують менше за страхування автомобіля для жінок. Водіння жіночі впливає на їх ціну

Жінки їдуть менше миль в середньому в порівнянні з чоловіками. У зв’язку з тим, що середня кілометрів пройденого чоловіків у свою машину вище – це означає, що є більше шансів для аварії. Оскільки ризик дорожньо-транспортних пригод вище, шанс для страхового відшкодування вище для чоловіків теж. Також пробіг покриті будь-якого автомобіля за кожен рік має значення для страхових компаній. Це може бути чинником, що визначає норми страхування автомобілів. Таким чином, страхові компанії стягують вищу премію за страхування автомобіля для чоловіків і за вирахуванням премій за страхування автомобіля для жінок. Різні віків, різних драйверів премій, які менш ніж на 25 років і водії, які більше 74 років також мають різні типи вимог. Крім того, більшість жінок викликають менше претензій, ніж чоловіки. Коли ми говоримо про гендерний розрив, страхування підліток дівчинка дорогі, але це, як правило менше, ніж їх Схожі віку брата.

Але коли цей підліток дівчаток виповнилося 25 років, ставка між нею чоловіки, як правило, рівні. Коли ми говоримо про страхування, це, як правило статистики підприємств. Це статистичні дані, які можуть керувати бізнесом, який виступає за інші групи. Страхування автомобіля є просто різні для жінок, ніж для чоловіків.