чому жінки платять менше

Це, AOS Забавно, але більшість комедіанти чоловіка і однієї з їхніх цілей є стандартним жінок-водіїв. Можливо, це, AOS відображенням невпевненості чоловіків, але чоловіки люблять знущатися над жінками, особливо коли докази, що жінки безпечні водії, ніж чоловіки. Це, AOS права. Кожна доказ показали, що жінки потрапляють у ДТП менше, мають менше квитків, і, якщо відбувається нещасний випадок, викликають менше пошкоджень. Коли справа доходить до Збір докладної інформації про дорожньо-транспортних пригодах, там, чи не AOS ніхто не більш обережним, щоб отримати всі докази, ніж страхові компанії. Вони роблять свій прибуток від своєї правоті, з якими групами водіїв, швидше за все, потрапили в аварію, а потім зарядка їм право премій. Запитайте актуаріїв про ДТП під конкретної марки і моделі автомобіля в певний час дня і ночі, і відповідь буде повертатися у вигляді набору відсотки рейтингу класів або груп водіїв, швидше за все, бути залучені. За угодою, драйвери групуються першої відповідно до їх віком і досвідом. Молоді і недосвідчені водії, швидше за все, стався нещасний випадок, і ця статистична реальність закликає страхові компанії ввести більш високі ставки страхових внесків на них. Для цих цілей, водії стали, Äúmature, AU у віці до 25 років. Чи стандартна ставка для всіх молодих водіїв? Ні, швидкість міняється залежно від того, хто ви і де ви живете. Якщо ви пройшли через курси навчання водінню затвердженим вашої держави, страхових компаній АТ, мають хороший ГПД і переходять до коледжу, ви пішли правильним шляхом на знижки. Як проходять роки, ці знижки будуть рости, якщо вам уникнути дорожнього руху і аварій. Практика показує, жінки мають більше шансів пройти курси, часто мають кращу ВПА і забрати менше квитків. Єдиний спосіб для молодих людей, щоб отримати ці знижки повинна бути більш як дівчата їх віку, тобто диск в рамках закону і більш повільно.

Як тільки ми отримаємо в пост-25 діапазону, статистичних відмінностей стає все ширше. Жінки рідше їздити на великі відстані в роботі, як правило, сісти на потяг чи літак замість тривалих поїздках на відпочинок або інших особливих випадках, і послідовно здійснює меншу кількість рухливих порушень, ніж чоловіки. Тому що вони їдуть повільніше, менше пошкоджень, якщо вони потрапили в аварію. На кожній точці, вони становлять менший ризик, ніж чоловіки, і будуть винагороджені з більш низькою націнкою виключно на підставі їхньої статі. Як велика економія? Це залежить від компанії. Якщо жінки залишаються в загальному басейні водіїв, їх економія буде менше, тому що, в деякій мірі, їх гарне водіння субсидує бідних чоловіків водіння. Кращі курси знаходяться у тільки для жінок політику. Тільки тоді, коли жінки отримують значно старше, тобто у віці старше 75 років, коли їх зір слабшає і рефлекси не так швидко, буде премій підніматися знову. Всі літні водії мають більше нещасних випадків, хоча і не так багато, як молодий.

Коли ви шукаєте політику, яка, AOS для вас, почніть з страхування автомобіля котирування ви отримуєте через цей сайт. Але потім уважно подивіться на сайтах компаній із найкращою котирування. Чи є у них тільки для жінок політиці? Якщо це так, вам слід поговорити з компаніями безпосередньо. Використовуйте страхування автомобіля котирування ви отримали в якості відправної точки і переконатися в тому гендерної політики пропонує реальну економію. У більшості випадків це буде.