чому жінки отримати кращі пропозиції по страхуванню

Це дивний факт життя, але, коли справа доходить до водіння, чоловіки відчувають загрозу з боку жінок. Запитайте середньостатистичного людини про те, наскільки жінки диска, і ви, ймовірно, отримаєте потік негативу. Тим не менше, коли ви просите страхової галузі, ви отримаєте абсолютно протилежний відповідь. На кожній фактичної тест, жінкам їздити більш безпечно ніж чоловіки, і є шлях менше аварій. Чому там це великий розрив?

Це рідко можна знайти стереотип, що так далекі від реальності. У більшості випадків, міфи й забобони дуже обмежені в географії. Тим не менш, готовність макета жінок-водіїв їздить по всьому світу. Якщо ви знаходитесь в Китаї, Індії або США, чоловіки відмовляються дозволити жінкам водити їх і зробити їх жарти про «бідних» навички водіння. Це виходить далеко за рамки звичайного сексизму та гендерних забобонів. Здається водіння такий глибоко мачо діяльності, жінки не повинні вторгатися в цю прерогативою чоловіків.

Отже, як ми знаємо, водіння чоловічим? Ну, ви тільки повинні перейти до доріг. Чоловіки їздять швидко і може бути агресивним. Це, як і всі водії в гонці, щоб дістатися з пункту А в пункт Б. Це означає, що ніколи не поступаючись, підштовхуючи межа, коли справа доходить до обгонів, ризикувати при наближенні поворотів і розв’язок, і припускаючи, закони і правила не застосовуються. Який же результат? Більш дорожньо-транспортні пригоди. Що ще більш важливо, так як середня швидкість потрапляють в протиріччя вище, все більше людей отримують серйозні травми і пошкодження транспортних засобів значно більше.

Всі докази показують, що жінки за кермо більш повільно та виконуйте всі ці надокучливі законів і правил, спрямованих на максимальну можливість прибувати до місця призначення у повній цілості. Таким чином, навіть якщо жінка водій не пощастило потрапити в аварію, тим нижче швидкість і оборонний стиль водіння, тим менше травм і менше пошкоджень транспортних засобів. Тепер додайте в деяких з цих стереотипів. Жінки більш схильні купувати менш потужні машини. Вони меншою мірою зацікавлені у статусі і не вкладають кошти в “Babe магнітами” (вибачте, що повинно бути “шматок магніту»). Так проте страхова компанія дивиться на докази, жінки-водії мають менше шансів бути залучені в серйозні аварії. Це означає, що їх премій, як правило, значно нижче, ніж заборгованість чоловіків порівнянного віку та досвіду водіння.

Отже, ось проста констатація факту: жінки можуть сплачувати нижчі страхові внески на їх авто страхування, ніж чоловіки! Хіба це справедливо? Якщо ви запитаєте більшість людей, вони говорили: “Ні!”. Вони воліють всі заплатити те ж саме, так що безпечніше жінок субсидувати небезпечних людей. Так багато автострахування групові політики все драйвера разом і розділити ризик між ними. Але якщо жінки по магазинах навколо, вони можуть отримати більш низькі премії. Найкраще виходити в інтернет і використовувати одну з стандартних пошукових систем, щоб отримати порівняльну цитати з усіх провідних страховиків. На перший погляд, це дозволяє жінкам ознайомитися з асортиментом пропонованих премій. Кращі пропозиції, пропоновані компаніями, які мають окремі політики щодо жінок або “безпечних” драйверів. Угруповання безпечними водіями разом означає більш низьку загальну виплата за позовами розділена між членами групи, так що всі платять нижчі страхові внески. Жінки можуть зробити велику економію, коли вони купують їх авто страхування в Інтернеті.