чому група стоматологічне обслуговування робить хороший бізнес

Зацікавлені у збереженні більше ваших співробітників і скорочення обороту? Останні дані показують, що один хороший спосіб зробити це, щоб запропонувати їм групи якості стоматологічної страховки.

Очевидно, зубний переваги важливі для американців. Дослідження, проведені Тейлор-Нельсон-Sofres Intersearch в 2006 році підкреслив важливість того, щоб співробітники на місці зубної переваги. Обстеження показало, що 78% працівників вірять зубної переваги, щоб бути “дуже важливим” або “досить важливою”, коли розглядає питання про прийняття нової роботи. Крім того, Виплати працівникам Trend дослідження за 2002 рік показало, що 77% опитаних роботодавців запропонували стоматологічної страховки для своїх працівників у той час як Національна асоціація Стоматологічна Плани розраховує, що 65% населення США має деяку форму стоматологічне обслуговування.

постачання стоматологічного проти зубного попиту
У всіх поколінь, є більший попит на профілактичні та косметичні послуги, як нові технології та методи (склеювання в значній мірі замінити метал начинками, наприклад), і американці стали більш обізнані про свої зуби. Визначення здоров’я порожнини рота перетворилася з просто відчуває себе добре, щоб добре виглядати також (про що свідчить зростання кількості косметичних послуг, таких як відбілювання зубів. Раннє виявлення та лікування стоматологічних проблем, коли втручання зведено до мінімуму) є життєво важливими для поліпшення і підтримки загального здоров’я порожнини рота, при цьому зберігаючи прямих витрат на лікування стоматологічних вниз в довгостроковій перспективі.

більше пацієнтів карбування менше стоматологів
У той же час, що попит зростає, пропозиція скорочується. Американської стоматологічної асоціації пунктів з числа випускників середніх шкіл стоматологічних знижується з 1985 року і передбачає, що до 2020 року число стоматологів на 100000 чоловік впаде на 7% до менш ніж 51% в порівнянні з поточними 54,4%.

Крім того, “Доступне години стілець” знижуються, тому що середній практикуючий більше 50, і стоматологи, як правило, працюють більше короткі години, як вони стають старше. Цей попит і пропозиція рівняння сприяє стоматолога та стоматологічної вимагають носіїв пільг і адміністраторам бути інноваційним в залученні й утриманні практиків у своїх мережах.

Тому, дуже важливо для роботодавців, щоб зрозуміти, як мережі стоматологічних будує і підтримує свої відносини з мережею постачальників, як кількість постачальників в даному стоматологічного плану є лише одним з кількох питань роботодавці повинні запитати, перш ніж вони купують в тому числі стоматологічне обслуговування;

1. Чи є кількість постачальників росте?
2. Чи стратегія для вирощування план?
3. Яка ставка постачальника утримання?

Останнє питання є важливим показником стабільності мережі та підвищення ймовірності того, що коханий стоматолог працівника буде краще залишатися в план.

управління Витратні матеріали
Кінцевою метою для роботодавця на будь-які стоматологічні план для того, щоб у достатній мірі забезпечити послуги, які допомагають знизити захворюваність стоматологічних хвороб і зміцненню здоров’я порожнини рота, так як автор використав прийом зміщення витрат працівникам цілком може мати неприємні наслідки. Роботодавці розуміють, що вартість водіїв у стоматологічної допомоги більшою мірою здатні пропонувати своїм працівникам належним чином спроектованих планів, які підтримують економічно ефективної медичної допомоги. Не менш важливими для економічної ефективності, однак, оснащення співробітників брати на себе відповідальність за підтримання їх здоров’я порожнини рота і стати проникливим споживачів професійного догляду, коли це необхідно.

доступним нестрахових опції
Починаючи з кінця 90-х, як великі, так і малі роботодавці мають стоматологічні варіант переваг, які, як правило, більш доступні, ніж традиційні відшкодування на основі планів стоматологічного страхування. Відомий як “знижки стоматологічні плани”, цей тип покриття забезпечує великі знижки (як правило, від 30% до 35%) практично на всі стоматологічні процедури, навіть ті, які рідко, якщо постійно покривається страхуванням, такі як косметичні відповідної роботи.

Знижка плани мають багато переваг у порівнянні з традиційними страхування роботодавців в тому числі не річні максимуми, франшизи, терміни очікування або існуючого стану винятків для співробітників. Можливо, краще за все, ці знижки-плани можуть бути придбані для всіх співробітників з опцією вирахування заробітної плати, тому він може бути запропонована як або частина загального пакету пільг або на добровільній, вибрати в основі. Там немає мінімальних вимог участі і список місцевих стоматологічних послуг, як правило, можна порівняти з найбільш плани стоматологічного страхування.