чому ви повинні uninsuredunderinsured страховий захист у Шарлотті.

Коли справа доходить до обов’язкового страхування автомобіля категорії, люди в Шарлотті, часто погоджуються на мінімальну суму, необхідну для задоволення законних вимог за кермом автомобіля в Північній Кароліні.

Трагічно, що іноді це причина багатьох страждань і болю, якщо немислиме відбудеться, і вони приймати участь в автомобільній аварії в місті Шарлотт, без достатнього страхового покриття для покриття збитку і травм, які можуть привести.

Основна увага в цій статті незастрахованих охоплення автомобіліста (часто званий UM охоплення) і недостатньо застрахованих автомобілістів покриття (часто званий охоплення UIM), який не є юридичною вимогою кожної держави, але повинні бути серйозно розглянуті на кожного водія, де ця варіант.

Незастрахованих охоплення автомобіліста ногами, коли водій незастрахованих викликає пошкодження до вас, або інші призначені у вашій політиці. (Такі, як пасажири, побутових жителів і призначених водіїв.) Underinsured охоплення автомобіліста аналогічно, але вступає в силу, коли хтось, який застрахований і несе юридичну відповідальність за аварію, яка викликає серйозних травм собі та інші призначені вашої політики, не має достатніх тілесних травми страхування відповідальності для покриття повної вартості вашої медичні рахунки, втрачені доходи та інші витрати. (Не забудьте прочитати і зрозуміти дрібним шрифтом на вашу політику, оскільки кожна страхова компанія часто пропонує щось трохи відрізняється від іншої.)

Ці типи покриття також забезпечують захист для Вас і Вашої позначає у випадках блискавичний типу нещасних випадків і травм, які можуть бути стійкими, як пішохід, що беруть участь в автомобільній аварії. UM і охоплення UIM страхування буде захищати вас, аж до покриття межа, який ви купуєте.

Важливий момент згадати, що незастрахованих і недостатньо застрахованих автомобілістів страхування зазвичай конкретно займається травмами, а не з автомобілем і пошкодження обладнання в результаті страховки або застраховано недостатньо водія, який на вині в аварію. Деякі штати дозволяють незастрахованих автомобілістів покриття матеріальної шкоди, але пошкодження вашого автомобіля, як правило, покриваються охоплення зіткнення і пошкодження іншого майна Страхування майна Страхування відповідальності збиток.

Є кілька причин, що водії у Шарлотті повинні серйозно розглянути питання про включення цього виду страхового захисту або навіть збільшуючи її, якщо у вас вже є.

Розглянемо наступні сценарії, і запитайте себе, який вплив подібний захід зробить на ваше життя, життя вашої родини і вашого фінансового благополуччя:

А) Багато водіїв у Шарлотті, прагнучи заощадити гроші на їхні витрати на страхування вибрати мінімальну кількість авто страхування вимагаються за законом. На жаль, одним з цих мінімально застрахованих водіїв є причиною серйозної аварії за участю вас і вашої родини. Після вичерпання меж їх охоплення, ви все ще зі своєї кишені за велику суму грошей за ваші медичні витрати, не кажучи вже про втрату заробітної плати і біль і страждання. Ви подати до суду на інший бік і виграти, але ви дізналися, що одна з причин того, що вони мають мінімальний страхового покриття, тому що у них немає фінансових ресурсів, щоб говорити.
B) Ви їздите додому з короткої поїздки на вихідних зі своїм чоловіком і дітьми. Це стало темно, і почався дощ досить важко. Будучи сумлінним драйвера, що ви, ви сповільніть і переконайтеся, що ви прийдете до повної зупинки на всіх знаках зупинки і світлофори, намагаючись, щоб перевірити на смугу зустрічного руху, перш ніж через перехрестя. У середині одного з таких перетинів, ваш автомобіль люто вплив і що це останнє, що ви пам’ятаєте. Коли ви приходите, немає спочатку нікого навколо, щоб свідок бійні. Інший автомобіль, який був гнаний без їх світло і ретельно п’яний водій ніде не було знайдено. Ви стали жертвою блискавичний аварії. Там немає нікого, подати до суду за свої втрати.

У той час як ми щиро сподіваємося, нічого подібного ніколи не трапиться з вами, в обох вищевказаних сценаріїв, Underinsured і незастрахованих автомобілістів охоплення був би там, щоб допомогти, де (залежно від стану) з точки зору основних Автострахування, швидше за все, залишить вас у вкрай важке фінансове становище.

На щастя, додавши, Underinsured і незастрахованих автомобілістів покриття зазвичай не додати, що набагато більше, щоб ваше авто страхування законопроект у Шарлотті. , І з цієї невеликий додатковий збір вашої премії кожен місяць, ви можете бути легше, знаючи, що ви і люди, яких ви піклуєтеся про так само добре захищені від небезпеки на дорогах і шосе Північної Кароліни, як ви можете розумно планувати.

Кейт Філліпс є пишучим письменником kanetix.com, Обслуговування Шарлотта страхування автомобіля котирування / Автострахування Котирування Шарлотті. Для автомобіля страхові потреби Шарлотт, відвідати Kanetix анкету Цитати